Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek adod az ajánlószelvényed?

Kinek adod az ajánlószelvényed?

Figyelt kérdés
Európai parlamenti tagok választása kapcsán..
2009. ápr. 7. 11:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy ilyen sokan reagáltatok és annak is, hogy így gondoljátok. Én is a Jobbik-nak adom!
2009. ápr. 7. 17:26
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Bár nem tudom miből gondolja itt akárki is, hogy majd a Jobbik vagy az LMP megváltja a világot. NINCS olyan ember vagy párt aki ha a hatalom közelébe kerül, ne használná ki a saját hasznára a lehetőségeit (hatalmát). Én széttéptem és kidobtam a kukába.
2009. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

Jobbik.


Egyébként csak halkan súgom meg azoknak, akik azért szavaznának az LMP-re, mert elegük van az mszp, Fidesz, mdf, szdsz pártokból, hogy az LMP szdsz találmány.

2009. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem igaz. Semmi köze az SZDSZ-hez. Éppen hogy antineoliberális párt az LMP.
2009. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Miért fúj mindenki azon kevesekre, akik nem vesznek részt ebben a színjátékban és nem adják senkinek/bárkinek odaadják az ajánló szelvényüket?
2009. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Az LMP támogatói közt van Bakács Tibor Settenkedő, Hajós András, Para-Kovács Imre, akik mind SZDSZ vagy MSZP pártiak. Átverés az LMP.
2009. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Az LMP támogatói közt van Bakács Tibor Settenkedő, Hajós András, Para-Kovács Imre, akik mind SZDSZ vagy MSZP pártiak."


... voltak. A Jobbik támogatói között is van kismillió ember aki egészen a közelmúltig a Fidesz-t éltette. Akkor a Jobbik meg a Fidesz "alpártja"?

2009. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az LMP-hez csatlakozott most a humanista párt. És ezeket az LMP-seket én nem ismerem, de a humanistákból egyáltalán nem nézem ki, hogy bármiféle fajta nagyobb párt támogatásával... szóval nem. Úgyhogy úgy döntöttem, h úgy csinálok, mintha egy demokratikus pártban élnék, és egy számomra szimpatikus pártnak adom a cédulámat. Aztán szavazásnál megint meglátom, hogy kire akarok szavazni.
2009. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Egyiknek sem adom, mert utálom a sok igyenélö politikust, én amikor megkaptam a kopogtató cédulát rögtön a kukába dobtam, de nem csak az enyémet, hanem a 4,-tagu családomét is. Ott a helye, nekünk nincs fizetésünk mert lenyúlják a piszkos politikusok, dolgozhatuk kiborulásig, minimálbérért, ök meg szedik fel a sok milliót. Hol itt az igazság?
2009. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!