Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindig mondják, hogy a romák...

Mindig mondják, hogy a romák nem dolgoznak. HA te munkáltató lennél felvennél egy roma jelentkezőt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 03:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
40%

Dehogy vennék, sőt az érem másik oldala, hogy megrendelést se fogadok el tőlük. Cigánnyal semmilyen téren nem jó kapcsolatba kerülni.


És most ne kezdjük pengetni megint hogy munkát kell adni nekik. A másoknak sem adják. Aki nem tud magának teremteni az dögöljön éhen!

Kapnak segélyt, szociális lakásokat, mindenféle támogatásokat, de bármit kapnak lepusztítják. Nem kell adni nekik semmit! Amit termelnek maguknak éljenek abból!

2011. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha rendes,akkor igen. Nem kell ismeretlen embert gyűlölni!
2011. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
23%
A cigány nem ismeretlen. Itt él ötszáz éve.
2011. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Ha tiszta és rendezett külsejű, és az állás-intejú alatt kiderülne róla, hogy értelmes és kulturált, akkor ha ő lenne a legmegfelelőbb az adott munkakörre, akkor felvenném.

Csak ilyenekből sajna kevés van...

2011. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
67%
Ha van végzettsége és referenciája, akkor adnék. De én ugyanígy vagyok magyar munkásokkal is, nem vennék fel akárkit gondolkodás nélkül, tegyen is le valamit az asztalra.
2011. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
32%

"Ha tiszta és rendezett külsejű, és az állás-intejú alatt kiderülne róla, hogy értelmes és kulturált, akkor ha ő lenne a legmegfelelőbb az adott munkakörre, akkor felvenném.

Csak ilyenekből sajna kevés van..."


Kevés, és az pedig egy sem cigány. :D

2011. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen jogos a kérdés. Ezen már én is sokat gondolkodtam. Én azt vallom, hogy ők minden szempontból hátrányos helyzetben vannak, és munkát sem kapnak, éppen a származásuk miatt - mégis mindenki azzal jön, hogy miért nem dolgoznak. Nem tudom, hogy én alkalmaznék-e romát... talán igen, de ha csalódnék benne, akkor soha többet.
2011. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
Cigány és cigány között óriási különbségek lehetnek és vannak is. Bizony, van olyan is köztük aki sokkal megbízhatóbb, mint sok másik "nemcigány". Lehetne belőlük több is.
2011. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt látom a legalkalmasabbnak a munkára, akkor igen. Sem pozitív, sem negatív értelemben nem diszkriminálnék.
2011. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
10%

Nem. Mert nem akarnám,hogy terrorizálják a tisztességes Magyar dolgozni akaró és tudó munkatársaimat.


De ha nemlenne ilyen mocskos viselkedésük akkor igen,miért ne. Azzal meg inkább nem kiserleteznék,hogy ezerből kifognám azt az egyet amelyik tistességes,becsületes.

2011. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!