Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindig mondják, hogy a romák...

Mindig mondják, hogy a romák nem dolgoznak. HA te munkáltató lennél felvennél egy roma jelentkezőt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 03:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Rendben, de mind helyiek? Mondjuk azt azért én sem értem hogy miért 70 % - a cigány, nem tudom mit csinálhatnak ott, sem azt hogy hányan dolgoznak, ugye nálam 180 emberből csak 11 roma, azok is kiválogatva. Ez nem diszkrimináció, csak elővigyázatosság. Ez azért is érdekes mert Nyugat-Dunántúlon a legkisebb a cigányok száma területi eloszlásban, alig több mint 1,5 % - a az összlétszámot tekintve.
2011. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Természetesen nem vennék fel cigányt dolgozni.
2011. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

kolopele, én szívesen dolgoznék nálad ha igaz amiket mondasz! sőt..ha csak a fele lenne igaz, még akkor is!

komolyra fordítva a szót: merre van az üzemed, és mi az "irányzata"?

én különböző dekorációs dolgokkal foglalkozok, ha érdekel, akkor írj privátot, hátha találunk valamilyen közös "munkatémát".

2011. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Én régen rasszista voltam.

Akkor is dolgoztam romákkal.

Katasztrófa volt, rosszabb volt velük lenni mint maga a munka.


Aztán nagyon sokat változtam.

Nem írom le itt hogy minek a hatására, ha érdekel írj levelet. Dolgoztam utána is romákkal.

Azt vettem észre hogy ha barátságos vagy velük akkor nem szemétkednek veled. Persze azért még megmarad bennük az hogy próbálnak tőled cigit kérni, pénzt stb.

De ha barátságos, és egyben határozott is vagy akkor teljesen jó velük. Nem ártanak neked semmit ha barátságos vagy velük. Esetleg kérni próbálnak. De ha határozott vagy leállnak a kéregetéssel.


Szóval röviden összefoglalva.

Nem bánt senki ha nem bántod, és nem hagyod hogy bántson.

2012. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!