Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindig mondják, hogy a romák...

Mindig mondják, hogy a romák nem dolgoznak. HA te munkáltató lennél felvennél egy roma jelentkezőt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 03:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
41%

Én nem szeretném,hogy a cigányok dolgozzanak.Senkinek nemkivánom,hogy cigányokkal dolgozzon együtt.


Én azon a véleményen vagyok,hogy azt se bánom ha 2-3eft-al többet fognak le a fizetésemből a cigányok segélyezésére.


Elég ha az utcán zaklatják ez embereket nem,hogy még a munkahelyen is.

2011. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nálam jelenleg 11 roma dolgozik, és semmi gondom nem volt még velük. Elmeséltem már a legutóbbi sztorimat, amikor havi nettó 100 ezerért csak egy roma srác vállalta el hogy hetente egyszer-kétszer rendbe tegye a gyár környékét. A tisztelt magyarok inkább maradtak a segély mellett. Valószínűleg feketén másból is keresnek.
2011. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

14:02es


Szerinted melyik Magyar akar odamenni a 11 romád közé dolgozni? :)


Csicskáztatnák,megaláznák.

2011. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Ha senki nem akar romát alkalmazni és az, hogy meletük dolgozzon akkor miért akarják, hogy dolgozzanak.
2011. júl. 31. 15:50
 25/34 anonim ***** válasza:
"Szerinted melyik Magyar akar odamenni a 11 romád közé dolgozni? :)" A 11 roma mellett van még 170 nem roma is. Azt hittem ezt már nem kell itt újra leírnom, de van még aki nem ismer.
2011. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mert nem gondolják végig a Magyarok,hogy hova is vezetne ha dolgoznának a romák.


Felénk van egy gyár 70%-ában romák dolgoznak,csak a legkeményebb vagy legszegényebb magyarok mennek oda dolgozni.(akinek már minden mindegy) Az ottani cigány dolgozók csicskáztatják,lehúzzák pénzel,cigivel az embereket.Nagyon sok esetben munka után meg is verik a magyarokat. Hiába panaszkodnak a főnöknek a sok roma összevan beszélve és mást állítanak,hogy a végén szegény magyar marad a sz@rban :(

2011. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk nálam nem fordulhatna elő, egy olyan gyárban ahol az átlag nettó 300 ezer, ráadásul külföldi érdekeltségű is részben, elképzelhetetlen. Nem minden roma olyan mint amilyenek a Borsod megyei putrikban laknak. Csak mindig őket hozzák fel.
2011. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
bakker, Angliában egy iylen topik után tuti felkeresné a scotland yard az összes hozzászólót, oszt jól megbas...nák őket diszkriminációért.
2011. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Engem kivéve.
2011. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

""Nem minden roma olyan mint amilyenek a Borsod megyei putrikban laknak. Csak mindig őket hozzák fel.""


Ez a gyár nyugat dunántúlon van.

2011. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!