Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan, aki nem a fideszre/...

Van olyan, aki nem a fideszre/mszpre szavazna ha választás lenne?

Figyelt kérdés
Mdf/szdsz se érvényes.:p
2009. ápr. 9. 13:05
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
68%
Ez hazugság. Ez nem igaz.
2009. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
69%

Én semmi esetre sem szavaznék a Jobbikra.


Mert azzal, hogy a FIDESZ ellen hangolják a bamba, manipulálható embereket, azzal újra a baloldal malmára hajtják a vizet.

Istenem, a nagy "magyarkodás" mellett nyissátok ki végre a szemeteket!

A Budaházy-t, Toroczkai-t, Vona Gábor-t mind az MSZP mozgatja. Miért is van az, hogy elkapják őket valamelyik "csínytevésük" miatt, és pár nap alatt, sőt van aki már a másik utcában már szabadon lófrál? Persze mindenféle retorzió nélkül...

A Jobbik csak a saját médiájában és a Ti szemetekben jobb oldal!


Nevetséges az egész, amit művelnek! Még a végén kitalálják, hogy menjünk vissza az Etelközbe, éljünk jurtákban és a nyereg alatt puhítsuk a húst...

2009. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
75%
LMP-re szavazok.
2009. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
67%

Budaházynak elég érdekes a viselkedése, elgondolkoztam rajta már párszor hogy ennyire nem lát előre, vagy direkt csinálja.A Toroczkay nem az MSZP embere.A Vona Gábor meg végképp nem.Mondd, az agyadnak melyik szegletéből bújt elő ez a gondolat hogy Vona Gábort az MSZP mozgatja?Mikor hallottál arról hogy Vona Gábort csínytevésen kapták?

Te tényleg komolyan gondolod amit mondasz?

Amúgy meg szerinted ha a Jobbik szidalmazza a Fideszt, akkor az hogyan hajtja a baloldal malmára a szavazókat?

2009. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
75%
Úgy, hogy a manipulálható első szavazók és a tudatlan hülyék hisznek nekik (nem egy ilyet ismerek), és legyünk minél nagyobb magyarok szemlélet bejön nekik. Főként az anarchia amit hirdetnek! Hát így hajtja... De ne már, hogy Te erre nem jöttél rá!
2009. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
57%
Én még nem találkoztam olyan racionális érvvel, ami miatt ne a JOBBIK-ra szavazzak!
2009. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, hogy aki a kérdésre válaszolt, azok jól le lettek pontozva. Miért is?
2009. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
70%
Én is a JOBBIK-ra fogok szavazni. Örülök hogy ilyen sokan vagyunk!!!:D
2009. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
72%
"Mikor hallottál arról hogy Vona Gábort csínytevésen kapták?" --> mert nem hallottál/láttál valamit, akkor az nem is létezik? :D (nem pont erre vonatkoztatom)
2009. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
78%
szerintem lmp. nem mintha sokat tennék rájuk, de egy esélyt szerintem megérdemel... 1 biztos: rosszabb nem lesz
2009. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!