Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan, aki nem a fideszre/...

Van olyan, aki nem a fideszre/mszpre szavazna ha választás lenne?

Figyelt kérdés
Mdf/szdsz se érvényes.:p
2009. ápr. 9. 13:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
70%
Milyen anarchiát hirdet a Jobbik?A hazafias politika és a keménykezű igazságszolgáltatás lenne az?Mutass már nekem egyet, mert én nem tudok róla.
2009. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
89%

Én is a Jobbikra fogok szavazni.


Jobbik az mszp kreálmánya? Ez már csak azért is hülyeség, mert annyit "szidják" az mszp-t és úgy átlagban a baloldalt, hogy tőlük veszik el a támogatókat, nem pedig hozzájuk hajtják őket.


A Jobbik a Fidesz találmánya. Szerintem ha ez így lenne, keresnék a kontaktot legalább minimálisan, de mint látszik, a Fidesz nem hajlandó semmilyen formában sem együttműködni a Jobbikkal. Egyébként ha jól emlékszem, épp Kövér Laci (Fidesz) szellőztette meg, hogy a Jobbik az mszp szülötte, és a Fidesz kampányol elég erősen a Jobbik ellen.


Nem a Jobbik körül vannak érdekes dolgok, hanem az lmp körül.

2009. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
90%

"Nem a Jobbik körül vannak érdekes dolgok, hanem az lmp körül."

Tudod bizonyítani? Nem hiszem. Így csak ugyanolyan összeesküvés-elmélet, mint a Jobbik-ról szóló legendák, hogy melyik nagy párt pénzeli. Ez is nettó baromság, soha nem tudták bizonyítani, viszont az igazi begyöpösödött pártkatonákat (pl az olyanokat, mint aki itt is beírta, hogy nem szabad a Jobbikra szavazni, mert az csak megosztja a jobboldalt) jól távol lehet velük tartani, hogy még véletlenül se szavazzanak rájuk.

Én teljes mértékben egyikkel se szimpatizálok, mindkettőnél látok értelmes gondolatokat, és hülyeségeket is, viszont k*urvára elegem van már ebből az idióta kétoldali, kétpártrendszeri gondolkodásból, amivel ha megjelenik valaki új, akkor azonnal beskatulyázzák, mint valamelyik nagyobb párt által pénzelt fiókszervezetet. Jó lenne ha Magyarország azon nem kicsi százaléka, aki már nem hizz egyik jelenleg a parlamentben pöffeszkedő pártnak se, aktivizálná magát a választásokon, és szavazna a kisebb pártokra, akiknek még nem volt esélyük megmutatni mit is tennének az ország érdekében. Ha nem így lesz akkor a választásokat továbbra is a két nagy párt teljesen elborult szavazói, illetve az a réteg fogja eldönteni, akik minden ideológiai alap, és gondolkodás nélkül szavaznak arra aki éppen többet ígér nekik 100Ft-al.

Ma már nem kell nagy médiatámogatás se a bejutáshoz, egyre több embernek van internete, ahol olcsón, és nagyon hatékonyan lehet kampányolni. Ha pedig már valaki bejutott onnan automatikusan több lehetősége lesz szerepelni országos médiában.

2009. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 escrogar ***** válasza:
100%

Magyar Szociális Zöld Párt.


www.zoldek.hu


nagyon jó a programjuk

2009. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
91%
Én a Jobbikra fogok szavazni.
2009. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
76%
Hajrá Jobbik! Mivel a vőlegényemet nem érdekli a politika, így ő csak azért megy el szavazni,hogy a kedvemre tegyen és így egyértelmű hogy arra fog amire én :) szóval még két X a Jobbik javára :)
2009. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
89%
Egyértelmű: JOBBIK
2009. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!