Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Dunába lőtt zsidókkal...

A Dunába lőtt zsidókkal kapcsolatban erre vannak valakinek forrásai?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=e7MVfxDNeo8


Köszönök miden forrást.

A holokauszt számomra alapból kételkedésre ad okot, mivel rengeteg kérdésemre a hivatalos magyarázat szerint nincs válasz. DE nem szeretnék átesni a ló túlsó oldalára sem.


Viszont az már önmagában érdekes, hogy hogyan tudták a befagyott Dunába belelőni a zsidókat (azt hiszem talán 3000-ret), amikor a szovjet tankok is át tudtak kelni a Dunán, olyan vastag volt rajta jég.


2011. aug. 6. 05:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Teljes mértékben igazad van ! De itt azért sok tényező is közbe játszik !
2011. aug. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"a szovjet tankok is át tudtak kelni a Dunán, olyan vastag volt rajta jég."


Ehhez milyen HITELES forrásaid vannak?

2011. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom, hol élsz. Én vagy 50 éve a Duna-part közelében, de olyan jég még nem volt rajta, hogy nem hogy tankkal, de akár gyalog is át lehetett volna menni. Én legfeljebb úszó jégtáblákat láttam néha, de befagyva sose volt. Honnan veszed ezt a marhaságot?
2011. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Mátyást a Duna jegén koronázták királlyá.
2011. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Persze. Meg azt is mondták Mátyásról, hogy ő volt az igazságos és a nép kedvence...
2011. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező, mondd meg nekem, hogy hová tűntek azok a zsidók, akiket elhurcoltak? Felrepültek a Marsra, és onnan irányítják a világot? És hol hallottál te befagyott Dunáról? Legfeljebb jegesről hallhattál. Forrást szeretnél? Könyvtárnyi szakirodalom van az esetről, hiteles dokumentumokkal.
2011. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Igaza van az előzőnek, hová tűnt akkor például a szomszéd nénim családjának a fele? Vagy ő is csak kitalálta ezt az egészet? Annyira nem jó poén szerintem.
2011. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Suta németek, csak tudnám miért robbantották fel a hidakat, ha az oroszok átjöttek a Duna jegén. ÁÁÁÁ...

Történelmi tényeken, ha kételkedsz, azzal már átestél a paci túloldalára. Természetesen kételkedni kell és hasznos dolog. Egyébként milyen aggályaid vannak még?

2011. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

szovjet tankok a Dunán:)


Gondolkozóó megint "gondolkozott"...

2011. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Engem nem az érdekel, hogy hova tűnt a többi áldozat, hanem csak ez, amit kérdeztem.


Továbbá csak egyetlen szakirodalmat kérnék, ami esetleg mellette, vagy ellene van. Ne a sablonokat, hogy " a történelem legjobban dokumentált eseménye" , hanem valódi forrásokat.


Aki szerint nem fagyhatott be a Duna:

[link]

[link]


ÉS ÍME ITT A PERDÖNTŐ KÉP:

[link]


Tisztán látszik, hogy be volt fagyva a Duna jege.

2011. aug. 6. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!