Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznál az LMP-re? Ha igen,...

Szavaznál az LMP-re? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az egyre népszerűbb Lehet más a politika! nevű párt körül máris gyűlnek az összeesküvéselméletek? Miért van az, hogy nyíltan antineoliberális jellegük ellenére máris az SZDSZ-szel kötik őket össze? Féltékenység, tájékozatlanság lehet a negatív vélemények hátterében.


Én rájuk szavazok, mert a jövő generációk érdekeit a magyar érdekekkel ők fogják a legjobban összehangolni és képviselni. Végre egy párt, amelyiket a többihez képest (MSZP, SZDSZ, Fidesz, MDF, Jobbik stb.) nem egy vállalkozói réteg irányít (ami zsíros üzletet lát a politikában), hanem a szakmaiság és a részvételi demokrácia kap hangsúlyt.


2009. ápr. 9. 23:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha nem Soros pénzelné őket se szavaznék rájuk.
2009. ápr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos nincs igaza a kérdezőnek. Minden pártot és magát a politikát is érdekek mozgatják és ezeknek nem sok köze van a választók érdekeihez. Ilyen értelemben egyik párt sem kivétel. Tehát hiába hiszed, hogy ők mások lennének, nem így lenne. Jó színben akarja minden párt feltüntetni magát, de aztán kibújik a szög a zsákból, amint bekerülnek a parlamentbe. Én egyikre sem szavazok majd. Egyik rosszabb alternatíva, mint a másik. Majd akkor szavazok, mikor lecserélik az összes eddigi vezetőt (kormánypártiakat és ellenzékieket) és teljesen tiszta lappal indul egy új bal és egy új jobb oldali program egy teljesen új választási rendszer alapján. Tudom, hogy ez utópia, mert valószínűleg Magyarországon 2060-ban is az lesz a fő kérdés, hogy Fidesz vagy Mszp.
2009. ápr. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%
én nem látom hogy egyre népszerűbb :) szdsz2, Soros pénzeléssel.
2009. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Én rájuk vagy a Jobbikra fogok szavazni. Mint kettő másért szimpatikus, de egy kis ellenszenv mindkettővel szemben van.
2009. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szavaznék, de jún. 7-én még nem érdemes, valóban a szavazat elpazarlása lenne. Egyébként nem teljesen hülyeség az LMP-SZDSZ párhuzam, mert ideológiájukban azért elég sok hasonlóságot fel lehet fedezni.
2009. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem szavaznék rájuk soha ,mert ez az szdsz kreálmánya,hisz érezte a vesztét és most ezzel próbálkozik ,mint egy trójai faló.
2009. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy honnan jön ez az SZDSZ kreálmány dolog. Én már lassan egy éve vagyok a párt tagja, és pontosan tudom, hogy az szdsz ki nem állhat minket és ez kölcsönös.


Soros meg hogy jön a képbe azt végképp nem értem.:) Vagyis sejtem de inkább nem reklámozom a konkurenciát.


A kérdésre válaszolva igen szavaznék, mert már utálom állandóan ugyanazoktól az elhasználódott politikusoktól, ugyanazokat az unalmas, üres sallangokat hallgatni. Közben meg csak a zsebüket tömik és szarnak mindenkire.


Az LMP-ben fiatalok, civilek, az ország és saját jövőjükért önzetlenül tenni akarók vannak többségben, mi sem bizonyítja ezt jobban mint, hogy senki nem kap fizetést (csak 2-3 alkalmazott) mindenki csak lelkesedésből dolgozik.


Ja amúgy férfi 21.

2009. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
11%
Nem szavaznék az LMP-re, mert úgysem kerülnek be a parlamentbe és akkor így csak egy kukába kidobott szavazat.
2010. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!