Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyi hülye ebben...

Miért van ennyi hülye ebben az országban?

Figyelt kérdés

Újabban úgy tapasztalaom, hogy pl a felsőoktatás is tele van hülyékkel. Az ismeretségi körömnek talán 10%-a nevezhető értelmes embernek (19-20 évesek). Pedig pont a fiatal értelmiségnek kéne valahova vinni ezt az országot.

Vajon ez csak az én tapasztalatom? Remélem igen.


2009. ápr. 12. 02:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a te tapasztalatod! A felsőoktatásban 90%ban idióták vannak és a tanárok is 90%-ban azok. Nézd meg egy egyetemista legnagyobb problémája az,h mikor tud berugni már. Az a baj,h minden barmot felvesznek egyetemre. Már csak az nem kerül be a felsőoktatásba aki nem akar bekerülni. És miután bekerültek oda ott mégjobban szétvannak butítva agyilag.
2009. ápr. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy sok olyan ember kap manapság diplomát, akiket jóindulattal sem lehet értelmiséginek nevezni és az egyetemen az egyetlen "tárgy", amit remekül elsajátítanak az a csalás. Viszont azt el kell ismerni, hogy 20 éves korában az ember még nem elég tapasztalt ahhoz, hogy nagy horderejű lépéseket tegyen az ország fejlődése érdekében. Sok fiatal azt gondolja, hogy mindent tud, de mégsem. Azt tapasztalom, hogy minél idősebb leszek, annál jobban rájövök, hogy mennyi mindent nem tudok és mennyire nincs élettapasztalatom. Talán ezért is nehéz valami érdemlegeset letenni az asztalra.
2009. ápr. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Demokrácia van hello.Az tanul aki akar.Vagy nem?
2009. ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az hogy, az oktatási anyag fel van hígítva ami meg van az nyakatekerten van tanítva.pl:matek,számolni nem tanulnak meg csak bla blázni.(három kézirat +két tankönyv író=? tömött zseb.Akkor jönnek még a teknősbéka IQ-ju Brazil sorozatok és jó pénzért eladott béna reklámok.Kedvencem most a derékba hajtogatott nyámmogó macskák. Valóság shownak nevezett izék ,A behozott amerikai filmek ahol nem tanulni kell hanem a tanárt szívatni.Ezek is kemény agy mosók.Valójában nem a tanárokkal van baj.hanem aki össze állította a tananyagot.Ráadásul megszüntették a klubokat ami azért az érdeklődő fiatalok egy részét kiszívta a kocsmából.
2009. ápr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a bajom csak, hogy olyan emberek akiknek 440 pont körüli lett az érettséigje (480ból), és az egyetemen is 4-5ös átlaggal büszkélkednek, egyszerűen hülyék a valós élethez. Egyrészt leszarják, ami körülöttük a világban történik, másrészt meg beveszik ezt a maszlagot amit az emberekbe nyomatnak. Minap pl. politikai kérdesekről vitatkoztam egy elvileg kitűnő tanulóval... ott hagytam abba, amikor azt hitte, az antiszemitizmus magyarra fordítva cigánygyűlölet. Pedig nem hinném, h 2es lett a töri érettségije, tutira 5ös. És ha ilyenek az 5ösök, vajon milyenek azok akik megbuknak?
2009. ápr. 12. 12:12
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez máshol is így van. Tudatos elbutítástól szenved a nyugati világ. Most gondolod el, ha mindenki okos lenne, mi lenne? Ha mindenki politikai hatalomért versengene, mert esze ágában sem lenne mások rendelkezéseit követni, akkor mi történne? Direkt van ez így meg az egész magyar iskolai oktatás is a magolásra épül, ami ugye a csalást nagyszerűen megalapozza. Én külföldön szereztem a diplomáimat, de magyar egyetemre is jártam egy ideig és ég és föld a kettő, ami a tananyagot illetve az emberek morális hozzáállását illeti.
2009. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Ne aggódj találkozol majd ennél butább emberekkel is. Ami a legidegesítőbb amikor egy 3-4 diplomálva rendelkező "mesterember" a saját "mesterségéhez" is sík hülye amikor észérvekkel meg elmondod neki, hogy mivan lerajzolod kiszámítod, bebizonyítod akkor meg sértődik és az ő érvei egyszerűen annyi,h neki ennyi meg anyni diplomája van úgyhogy neki van igaza és kész.
2009. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Nem az ész számít,hanem a papír.Manapság.Látszik is az országon.
2009. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt is problémának látom még,hogy a Brazil sorozattal ,Győzükével ,Való világgal stb. elhülyített emberre a legbénább reklámmal is rá lehet sózni bármit,és ez a cél.

Figyelmesen nézd meg az amerikai filmeket(amikor valami hülye neve sincs kamara "ajánlásával kerül boltba a termék

".

2009. ápr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!