Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ennyi idegbeteg anya...

Komolyan ennyi idegbeteg anya és apa van ebben az országban?

Figyelt kérdés
Minden 2. kérdés az,hogy: Anyám kikészít,apám ver,kiraktak otthonról...stb stb...hihetetlen
2011. aug. 11. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ezt a kérdést már én is feltettem... borzasztó. Persze nekem is mondták, hogy az itt panaszkodók egy része elhallgat dolgokat, vagy túloz, de az az igazság, hogy túl sok aberrált szülőt látok a közvetlen környezetemben is. Egy barátnőm nincs, akinek boldog gyerekkora lett volna...
2011. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
és mennyi idegbeteg gyerek... o.O"
2011. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen, sajnos.

De régebben is ez volt, csak most itt az internet, és jobban láthatjuk, mi a helyzet.

Rengeteg nő, férfi van, akire egy macskát nem bíznék rá, nemhogy egy gyereket.

2011. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Kb. ugyanannyi, mint idegbeteg gyerek...Sajnos ez sok mindenre visszavezethető, szoronganak egész nap a munkában, halálra dolgozzák magukat a kis fizetésükért, és akkor még otthon is nyávog a gyerek, hogy nem eszi meg a babfőzeléket. Persze a helyzetet nem ordibálással kellene kezelni, de azt hiszem az emberek nagy részénél egyszer elszakad a cérna. Főleg egy problémás kamasz gyerekkel. Velem is volt, hogy kiabáltam, 2-3 pofont is kaptam, de ember lettem. Most is van néha feszültség, de már teljesen máshogy kezelem.
2011. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem itt azért könnyebben eldönthető, hogy melyik volt előbb, szülő vagy gyerek.
2011. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Sok a deviza hiteles, a munkanélkülni, nincs pénz -> a gyerek sokba kerül.......


Ezek miatt mindenki ideges és valakin le kell vezetni gondolom

2011. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Óóó! Sajnos előfordul. Én se nőttem fel "sima" gyerekkorban, bizony voltak bajok/gondok. Itt most ne arra célzok, h alkoholista lett volna vmelyik szülőm, vagy agyon vert volna .. szó sincs erről hál' istennek. De bizony voltak alkalmak, amikor eljárt a kezük. DE! erről én is tehettem és utólag belátva jópár jogos is volt.

Mégis felnőttem és most már én is anya vagyok.

Viszont az biztos, hogy a szüleim nevelési példájából ritka kevés dolgot veszek át!


Másrészt egy családban az is közre játszik, hogy mennyire fusztrált a környezet. Pl. kevés pénz, hitelek, betegség, munkahelyi gondok, etc.

2011. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

csak ez annyira elszomorít...

múltkor vártam a buszt és egy fiatal csaj gusztustalan,flegma stílusban beszélt a 7 éves lányához...: "hogy csak én megyek haza,te mész nagyanyádhoz,ezt biztos ott tanultad,egye meg amit főzött,mert én sz.rt nem szeretek enni..."ezt így ebben a stílusban...komolyan kezdett felmenni a pumpa bennem,legszívesebben tarkón vágtam volna...állt ott egy csaj,aki tett is egy megjegyzést,de olyan megsímmisítően nézte a nőt,hogy az hihetetlen...nem kellett neki se sok,hogy leordítsa,csak a gyerek előtt nem akarta,és elmondta nekünk,hogy akinek megadatik,az így bánik vele,neki meg nem lehet gyereke és ilyenkor duplán ideges lesz...meg is értem

2011. aug. 11. 12:26
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
csodálkozol? ebben a retek országban nem csoda.......
2011. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát igen. Néhány szülővel is ugyanazt kéne csinálni, mint avval aki az egyik téren verte és folytogatta a kutyáját... Na jó, ha nem is csapatosan kellene agyonverni, de jól le kéne ordítani az ilyennek még a haját is! 20 év múlva is csengjen a füle!
2011. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!