Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kelet Magyarország tényleg...

Kelet Magyarország tényleg annyira elmaradott, hogy aki átjön a Dunántúlra, azt hiszi Ausztriában van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Nagyjából igen. Óriási a különbség egy borsodi és egy kisalföldi vagy vasi falu között.
2011. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Borsod mióta kelet mo?
2011. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Iszonyat nagy a különbség a legtöbb helyen. De Ausztriát ne keverjük ide, mert amint átmész Ny-Magyarországról Ausztriába, szintén ég és föld, az osztrák faluk olyan minőségűek minden szempontból, mint a leggazdagabb magyar kertvárosok.
2011. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
hát kelet mo. még nem is inkább északkelet mo.az nagyon gáz főleg az a három megye..borsod nógrád meg szabolcs...de is a cigányok miatt mert az életkörülményeket nem kell ismertetnem szerintem hogy hogyan élnek azok a nomádok
2011. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
17%

annyira nem hülyék-.-"

nagymamám is ott lakik,mégis tudja h hol van budapest v akármi más...

pff.idióta.

2011. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

képzeldd borsod keleten van (ÉK) de attól keleten van

hát hülye nem vagyok nem hiszem, hogy ausztriában vagyok de mintha más ország lenne ott

2011. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Több a lehetőség munka terén nyugaton, de ez az Ausztriás dolog hülyeség. Hajdú-Bihari vagyok, mégsem látok számottevő különbséget Debrecen és Győr között..
2011. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

A Tiszán túl mindig el maradottabb volt,mint a Dunántúl.

A kérdező kb jól sejti.

2011. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Dunántúlon belül is vannak elég nagy különbségek, Somogy és Győr-Moson-Sopron közt például.
2011. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Azért ez nemigaz,semmi külömbség. Az igaz,hogy Borsod és Szabolcs megyét nagyon lelakják a cigányok de dunántúlon is vannak cigánylakta városok települések nem gyengén.

-Baranya megye

-Somogy megye

Semivel nem külömb,de az észak dunántúlon is sok várost települést fellehetne sorolni.

2011. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!