Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország visszakaphatja...

Magyarország visszakaphatja valaha az elcsatolt részeket?

Figyelt kérdés

Valahol hallottam,hogy 100 évre szólt az elcsatolás és elvileg 2020-ban vissza kell adniuk...(tudom nem úgy megy,hogy tessék it van és azt is tudom ,hogy nem sok esély van rá stb...)


Olyat is hallotam,hogy az ukrnok visszaakarták adni a magyar részt de nem fogadtuk el..(?)


Nem tudom mi igaz ezekből,de egyébként ezzel miért nem foglalkozik a nagy unió?Miért mindig csak az a téma,hogy ez egy rasszista fajgyűlölő ország vagyunk?

Ez miért nem kerül napirendre, hogy itt mik történtek?!


2011. aug. 15. 23:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hallatom már jobbikos ismerősömtől, hogy 90 év volt az. Azt mondják, ezt a Trianoni békeszerződésben írták le. Bár a mai napig nem találom benne.

De ez már kit is érdekelne, hiszen a Trianoni szerződés már nincs érvényben. Helyette a Párizsi szerződés van, amiben nincs benne, hogy vissza kellene adni.

2011. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Aki területet megszerzett, az nem fogja csak úgy visszaadni.Európában meg főleg nem.Nem, azt hacsak nem lesz újabb háború nem fogjuk visszakapni, és már nem magyar területek, már lakosság alapján se(ezzel akartuk megvédeni akkoriban, de most már a magyar visszajött, stb.)
2011. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát persze h nem adják vissza,de akkor majd jön a nagy erős unió aki segít nekünk......
2011. aug. 16. 00:12
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

- Nem, nem kaphatja vissza.

- A trianoni békeszerződés NEM 100 évre szólt.

- Az elcsatolás végleges. Új országhatárokat állítottak fel, jelenleg ezek a határok az érvényesek.

- Nem, nem akarják újra gondolni.

- Az ukránok sem akarták vissza adni, ez egy "városi legenda".

- Az Unió azért nem foglalkozik vele, mert amit leírtál, azok közül SEMMI nem igaz.

- Azért az a téma, hogy rasszisták vagyunk, mert tőlünk nyugatabbra nem ennyire kirekesztőek, nem ennyire rasszisták az emberek.

- Mik azok, amik itt történtek, és napirendre kell kerülniük?

2011. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Már magyarokat is szidunk? Hát hová tűnt ilyen gyorsan a nagy hazaszeretet? :D
2011. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

"Hát persze h nem adják vissza,de akkor majd jön a nagy erős unió aki segít nekünk.."


És hogyan? Azt mondja majd az eu tagoknak, hogy adják vissza?

2011. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Például az nem számít,hogy a szlovákiai kisebbségnek vagyis a magyaroknak beakarták tiltani,hogy a saját nyelvükön beszéljenek és ezt pénzbírsággal büntetni?Pláne,hogy ők az "őslakosok"

Azért miért nem érdekli őket,hogy maygar zászlókat égetnek, meg magyarokat vernek meg?Abba persze már bele tudnak szólni ha a magyarok cigányoznak...

2011. aug. 16. 00:20
 8/24 A kérdező kommentje:

/"Hát persze h nem adják vissza,de akkor majd jön a nagy erős unió aki segít nekünk.."


És hogyan? Azt mondja majd az eu tagoknak, hogy adják vissza?/


Ijgum bujgum agyátok vissza magyaroknak a földjüket!


Így:D


/Csak viccből írtam,hogy majd jön az unió,tudom,hogy szarnak ránk/

2011. aug. 16. 00:22
 9/24 anonim ***** válasza:

"Pláne,hogy ők az "őslakosok" "


AZért ez egy erős túlzás. Mi magyarok is csak ide vándoroltunk. Előttünk is éltek már itt. Mi nem vagyunk őslakosok.

2011. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
azért tettem idézőjelbe.
2011. aug. 16. 00:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!