Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábora (a Jobbik elnöke)...

Vona Gábora (a Jobbik elnöke) bentlakásos iskolákban tanítaná mosakodásra a cigánygyerekeket. Mire kellene még őket megtanítania?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 22:07
 61/97 anonim ***** válasza:
64%
szerintem is csak egy divatmagyar fanka nem adok a véleményére de milyen műsorban akasztott volna?
2011. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
48%

"volna volna volna

a cigányok engem meg ütöttek ütöttek ütöttek köpdöstek köpdöstek köpdöstek zaklattak zaklattak zaklattak

nem mindegy hogy volna (tehát nem történt meg) vagy tt( a mólt idő jele ami megtörtént"


Mind a 400-600 ezer magyarországi roma? Durva nagy tömegverekedés lehetett, miért nem volt a híradóban? Ha mégsem az összes cigány volt akkor nem mondhatod, hogy a cigányok voltak.

2011. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
48%

" szerintem is csak egy divatmagyar fanka nem adok a véleményére de milyen műsorban akasztott volna?"


A mokkában, vagy a reggeliben. Nem emlékszem.

2011. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
57%

"Nem, sokkal több indokot tudok felhozni a jobbik ellen, mint te a cigányság ellen kollektívan."

ja olyan indok hogy kivonultak a parlamentből mikor megemlékezés volt én meg olyan indokot h a 14 éves hugomat majdnem megerőszakolták az 5 éves unokatestvérem előtt

lehet hogy több inodk de nem valami súlyos indok

engem kb 4-5 éven keresztül tartottak terrorba a cigányok nem egyes emberek hanem A CIGÁNYOK neked meg az a legnagyobb bajod a jobbikal hogy kivonultak a parlamentből

biztos wc-zni kellet nekik

2011. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
nemtudom van e testvéred és azt se tudom hány éves vagy, de ha a testvéredet megakarta volna erőszakolni mondjuk pár Soproni fiatal akkor utálnád a soproniakat ugy ahogy vannak, így vagyok a cigányokkal
2011. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
ők csak négyen voltak de ki tudja hány van még? Ismerek olyan lányt akivel meg is tették
2011. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
24%

"De neki mi köze a jobbikhoz és Vona Gáborhoz?" erre az elterelő válaszod: "mert a cigánynak mi köze van ahhoz, hogy mit tett egy másik cigány egyszer régen az ország másik végében? huh?"


- Ja igen, erre te nem válaszoltál, pedig a te gondolkodásmódodat követtem. Cigány-cigány jobbikos-jobbikos. Teszik érteni...


"tibor te ilyet raksz :) egy kíméletlen gyilkossághoz???"

erre azt mondtad hogy az ismerősöm barátjának a hörcsögének a ... mikor ez a történet attól igaz, hogy nem hiszed el te féreg ez volt az a pont mikor legszivesebben karóbahúztalak volna


- Neked SINCS rá bizonyítékod, te is csak hallottad valahonnan, tudtad, hogy régen a boszorkányokat égették ilyen pletykák miatt?!



"nem értem mi van a zsidó vallással? előítéleteid vannak a zsidókkal szemben? miért nem örülnél ha azt mondanám rád, hogy zsidó? és a karóba húzást se azért mondtam mert te nem szereted a jobbikot ezt szerintem mindenki tudja aki olvasta a hozzászólásaimat"


- Azzal kezdted, hogy indok vagyok a a holokausztra, feltételezhetően a zsidó holokausztra, tehát te egyetértesz a holokauszttal, hiszen nyilván minden zsidó ilyen, mint én (Különben nem rendeznél népirtást), persze mellékes, hogy még zsidó sem vagyok. És mint mondtam, legendákat nem vagyok köteles elhinni, még ha halálbüntetéssel is fenyegetsz.


"ja és ha a cigányokat véded akkor elvileg szereted őket


- Elvileg biztos, gyakorlatilag csak nem szeretem az általánosítást.


és akkor azt mondod hogy azért nem szereted a jobbikot mert azt mondtam rád, hogy cigány ez hülyeség ha én szeretem mondjuk ronaldot


- Azért nem szeretem a Jobbikot, mert egy demagóg agymosó párt.



és azt mondja rám egy ember, hogy ugy fociuzok mint ő akkor miért sértődnék meg?


- Hagyjuk a demagógiát.


akkor ha szereted a cigányokat és azt mondom rád, hogy cigányakkor büszkének kéne lened, hogy általad olyannak neveztelek akiket mindennél jobban védelmezel és szeretsz"


- Neked pedig büszkének kéne lenned amikor téged le náciznak a fasiszta jobbikkal együtt. Az ártatlanokat védem a rasszista atrocitásoktól, ez talán bűn?

ezekre se jött válasz

2011. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
30%

" nemtudom van e testvéred és azt se tudom hány éves vagy, de ha a testvéredet megakarta volna erőszakolni mondjuk pár Soproni fiatal akkor utálnád a soproniakat ugy ahogy vannak, így vagyok a cigányokkal"


Utálnom kellene egy egész város lakosságát kollektíven mert van pár hülye tagja?

2011. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:

Tibor. Nem azért hogy megbántsalak, de megkérdezem: láttál (vagy szagoltár) te már élő, igazi szabolcsi-borsodi cigányt? 4 évig együtt jártam velük a buszon napi 1-2 órát, igazán kiismertem őket:


Egyszer két cigány nő (olyan 30 évesek lehettek) fel akart állítani egy kb. 70 éves öregasszonyt, mert hogy ő nem akar állni, amikor az nemet mondott, elkezdték lökdösni, és számonkérték, hogy ugyan miért megy Nyíregyre (Há minek mígy nyiregyre, azér a fej kááposztááér??) Úgy kellett őket helyre tenni...


Velem is többször próbálkoztak, de tudják ők, hogy a bakancs összetöri a sukárcipőt velük együtt.


Gyakorlatilag ahányszor felszálltak, az egyedül ülő emberek egy másikhoz mentek, hogy ne kelljen balhézniuk, mindig van valami szóváltás, csak hogy a leszállásuk után hátrahagyott csatateret (melyet itt-ott almacsutkák, barackmagok, mindenféle szemét tarkít) már ne is említsem.


Emellett, míg egy normális ember megszégyenül, ha mondjuk bliccelés közben megfogják az ellenőrök, ők fel vannak háborodva, hogy a rasszista ellenőrök megbüntették őket, mert nem volt jegyük.


Segélyosztáskor a tiszavasvári postát látni kellene. Több száz cigány áll még a főút túloldalán is, tele van velük a környék.


Védheted körmöd szakadtáig a cigányokat, be kell ismerned, "nem egészen normális", amit művelnek...

2011. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
88%

Tiszavasvári nem a jobbik mintavárosa?

Egyébként nem fogom megvédeni aki kötegszik bármennyire is szeretnéd.

2011. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!