Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lessz velünk ha elveszik a...

Mi lessz velünk ha elveszik a szociális segélyt?

Figyelt kérdés
Ezt arra értem,hogy a romák szociális segély mellett is bűnöznek.És ha elveszik tőlük?
2011. aug. 24. 09:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%
Elmentek dolgozni, mert az nem fair hogy a dolgozó emberek tartják el az ilyeneket mint ti
2011. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek az előző válaszolóval. Én már közöltem ismerős cigánygyerekkel, hogy pont azért állnak hozzájuk negatívan, ahogy ő viselkedik, és vegyen vissza az arcából. Ő pl csinált 3 gyereket, akik buták és neveletlenek, mert a feleségének a munka mellett nincs elég ideje még velük is dolgozni. Ez a csávó elnézni, hogy a felesége dolgozzon, de neki pl nem felelt meg a napi 8000 forint fizetés úgy, hogy ha akar bemegy dolgozni, ha nem akar, nem megy be. A férjem cégénél lett volna ez, azért tudom ilyen pontosan, beugró embernek felvették volna még így is! Plusz egy önkormányzati lakásban laknak, ahol nem fizeti a rezsit, és még neki áll feljebb, ha a szomszédok szólnak a hangos zenéért.

Szerencsére ismerek más típust is a cigányok közül, de a fentiek alapján szerintem rohadtul nem kéne őket se megvédeni, se támogatni. Aki akar, az tud is érvényesülni közülük is.

2011. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
82%
A 10:05-ös válaszolóval értek egyet...
2011. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 bix ***** válasza:
100%

"Tudod mit?Ezekért a dolgokért jól teszik hogy,lopnak,csalnak s hazudnak.Megérdemlitek hogy úton-útfele belétek kössenek és megverjenek mert undorító szemétlád* emberek vagytok.Mindenkit elítéltek akkor meg mi a gránátnak legyenek normálisak??Minden vonósnak üzenem hogy Lopjatok,csaljatok,hazudjatok és üssetek minden Prosztót!!!!!!"


csak kérlek ne engem. nincs múlthét hétfőn a 4-es villamoson betalált egy 170 centis cigány teljesen random indokkal. semmit nem csináltam. én a délutánom felét a rendőrségen töltöttem, ő pedig elvben jövőhéten lesz végleg összevarrva, eltört egy bordája és megrepedt az álkapcsa, 2 fogának pedig végleg búcsútinthetett a jegyzőkönyv szerint. jogos önvédelem... de nekem nincs időm ennyi időt a jardon tölteni...


nah az ilyenek miatt utálom a cigányokat. aki dolgozik, beilleszkedik az okés. sőt van akit tisztelek is.


egyébként meg te boxos abba belegondolsz hogyha kiirtotok minket, akik dolgoznak és eltartanak titeket akkor hogy fogtok élni? ha már nincs mit ellopni akkor merre tovább? majd nekiálltok földet túrni meg gyárban dolgozni? ne nevettess...

2011. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%
Akik azt mondják, hogy a cigányoknak is dolgozniuk kéne, azok szerintem még rohadtul nem láttak cigányt.
2011. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Hála Istennek, hogy a GYED-nek munkaviszony az alapja. Sok roma ezért nem is kapja!

De én a családit és a gyes-t is ahhoz kötném. Ha magyar,ha cigány. Igenis legyen meg az egy év munkaviszony (ha belegondolunk egy év az vicc) és csak akkor lehessen kapni.

Részben igaz,hogy nem kapnak munkát. Csak az a baj,hogy 100 romából kb. 5 próbálkozik meg vele egyáltalán.

Terhes vagyok és múltkor vérvételen egy 16 éves roma kiscsaj feküdt mellettem, aki 16 évesen a 2. gyerekét várja. Na az hova fog elmenni dolgozni? Sehova! Még szül kb. 3-at és kész. Ebből állt az élete!

Szóval azért mielőtt a családi pótlékkal dobálózunk nézzük meg,hogy kinek van hozzá nagyobb joga. Igen, kapja a magyar is, de nagyobb százalék szülés előtt már dolgozott,tehát picit nagyobb joga van hozzá én úgy érzem!

2011. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%

"egyébként meg te boxos abba belegondolsz hogyha kiirtotok minket, akik dolgoznak és eltartanak titeket akkor hogy fogtok élni? ha már nincs mit ellopni akkor merre tovább?"


Egy cigány abban a hitben él, hogy ő az államtól kapja a pénzt. Én már csak tudom, beszélgettem velük. És a szentséges Úristennek sem bírják megérteni, hogy az államnak abból van pénze, hogy a magyarok dolgoznak és adóznak. Nem bírják felfogni, hiába magyaráztam nekik, egyszerűen nem hitték el. Ők azt hiszik, hogy az államnak van pénze és az osztogatja mindenkinek, a dolgozó embernek pedig úgy van pénze, hogy az állam fizet nekik. Ezt most tök komolyan mondom, ezt mondták nekem huszonéves cigányok.

2011. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
28%
Privi nélküli 47-es megérdemli a zsidók és cigányok örök barátja érdemrendet.
2011. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

HÁH! Ez nagyon jó! Erről könyvet kéne írni.


De a lopást mivel magyarázzák? Mert ez csak a nem dolgozásra magyarázat. De most tényleg. Erről nem mondtak semmit?

2011. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
54%
annyit kéne tenni h a munkanélküli egélyt és az összes egyéb segélyt munka fügvényébe fizetni. munkanélkülit pl közmunkáért cserébe. igyis ugyis megkapja melozzon érte nepi 4 orát mondjuk. magyar kinai cigány arab német tökmind1 melyik raszt vesszük. segélyért cserébe kevés munka.és kész. nemérdekel ha 40 söprögetik a falu utcáit. vagy lehet börtönt építettni velük vagy akármi. ha igényt tart a segélyre nyirja a füvet a városba. a 2 diplomás is meg a 4 általánost végzett is. nem lenne gond a város tisztaságával olyan munkákat csináljanak amiket amugy nem csinálna senki mert közel felesleges is. hát itt a munkaerő aki igyisugyis fizetést kap hát akkor ők nyugodtan megcsinálhatáj azokat a munkákat amiért nem adnának fizetést
2011. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!