Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy is van ez, kedves Fidesz...

Hogy is van ez, kedves Fidesz hívők? Nagyon súlyos helyzetbe sodródott Magyarország az elmúlt HÁROM HÓNAPBAN!

Figyelt kérdés
A Vezéretek nyilatkozta, most láttam a Tényekben, ő beszélt.
2011. aug. 30. 08:35
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Mert a vezér végre elismerte, hogy ő sem különb, sz*rt sem ér amit csinált!

Lehetőleg ne a szokásos 8 évvel példálózzatok, végre Viktor sse arról beszél. Mielőtt valamelyik lekomcsizna, ami nem igazán érdekel, nem MSZP párti vagyok, egyénin én is a Fideszes jelöltre szavaztam, mert az MSZP 16 évig semmit nem csinált./listán Jobbikra/.

2011. aug. 30. 09:19
 12/26 anonim ***** válasza:
17%

ma 09:17

ki mondta hogy fideszes vagyok??

Csak már unalmas hogy mindenért a fideszt okoljátok,holott előtte is rossz volt a helyzet.Ami most történik az történt az MSZP alatt is..Csak éppen fordult a kocka..Ma ők hőbörögnek olyan dolgokért amiket 1-2-3 éve szemrebbenés nélkül megcsináltak.Ők sem voltak különbek.

2011. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
09:21! Én sem azt mondtam, hogy az alatt a 8 év alatt az égből manna hullott, amikor éppen nem, akkor meg a tej méz és vaj keveréke, félre ne érts nem vagyok MSZP szimpatizáns! Csak azt mondtam, hogy OV már volt hatalmon és akkor sem volt jobb, és ugyanazt csinált mint az MSZP utána!
2011. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%

ma 09:23

Ezért nem is érdemes vitázni,hogy ki a jobb vagy rosszabb.Egyik kutya másik eb.

Attól hogy fröcskölődő kérdéseket írunk ki,ha állandóan panaszkodunk,állandóan sírunk az senkinek sem lesz jobb,SŐT csak saját egészségünket tesszük tönkre.Mi értelme van napi szinten hőbörögni?? Én már rég nem a kormánytól várom a jólétet.

2011. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
64%
09:27! Akkor mégis kitől? Kitől várhatná el az ember, hogy az országban béke, harmónia, és jólét legyen, ha nem a saját vezetőitől?
2011. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Problem2 ***** válasza:
26%

Bizony,bizony súlyos helyzetben van az ország.De kb. ez van 20 éve ,vagyis nem nagy hír ez...

De én inkább erkölcsi válságnak hívnám ezt ,minthogy gazdasági válság.Simán rendbe lehetne szedni az egész világ gazdaságot ,ha normális Isten szerető emberek ülnének a fejeseknél.De ezzel a világ gazdaság dumával jól meg lehet vezetni az embereket.Így szépen le lehet építeni gyárakat,üzemeket, munkahelyeket.Miközben emberek kerülnek az utcára ,de ki nem xarik ezekre az emberekre ,hiszen nekem több milliárd forintom van (nekem nincs több milliárd forintom).

Erkölcsi válság na az tényleg van!

2011. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Te most komolyan az istenedtől várok a segítséget, gratulálok!
2011. aug. 30. 09:49
 18/26 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk Istenen és Márián kívül másra már nem számíthatunk!
2011. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Problem2 ***** válasza:
63%

Istentől is várom:).

Amit most ide leírnék az nem a politikai fórumba tartozik.

Ha magadat és másokat megsegítesz ,akkor Isten is megsegít.:)

2011. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
61%

"Európa újra recesszióba süllyed, mint 2008-ban is, és mivel Magyarország gazdasága exportorientált, ezért a német visszaesés lassítja az itteni gazdasági növekedést, ami rontja a helyzetünket. Ezért a tervezettnél jobban takarékoskodni kell."


Akkor itt valamit nagyon elkúrt a Fidesz. Ha csak a dolgok felét csinálnák jól egy Német válság Magyarországnak fellendülést hozna. Ha mindent akkor pedig már rég felvásároltuk volna Németországot.

2011. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!