Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy is van ez, kedves Fidesz...

Hogy is van ez, kedves Fidesz hívők? Nagyon súlyos helyzetbe sodródott Magyarország az elmúlt HÁROM HÓNAPBAN!

Figyelt kérdés
A Vezéretek nyilatkozta, most láttam a Tényekben, ő beszélt.
2011. aug. 30. 08:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%

"Miért csak az elmúlt 3 hónap miatt siránkozol??

És az elmúlt 8 év?? Az jobb volt???"


Az sem volt tökéletes, de az elmúlt egy évnél toronymagasan jobb.

2011. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"ki mondta hogy fideszes vagyok??

Csak már unalmas hogy mindenért a fideszt okoljátok,holott előtte is rossz volt a helyzet."


Én mondom: Barátom te fideszes vagy, legfeljebb nem tudsz róla.

2011. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

ma 11:55

hát kedves "barátom" nagyon tévedsz.Én hülye mindig az MSZP-re szavaztam..és lám ők sem voltak jobbak.

Mindegyik kormány pocsék úgy ahogy van.HA eljön az új választások ideje bárki fog akkor győzni akkor ők is ugyanolyan pocsékok lesznek..Akkor a fidesz is jó lesz..

Tudod ha annyira szar a fidesz akkor miért szavaztak rá annyian???

2011. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
12:00 Nem vagyok MSZP-s ne érts félre, de ha a Fidesz olyan jó lett volna akkor miért nyert utánuk kétszer is az MSZP?
2011. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Liberálisék SZDSZ-MDF elherdálták az ország vagyonát, az árából pedig a volt nomenklatura köjkei zsebretették a nemzeti vagyon maradékát! A pufajkásra nem érdemes szót vesztegetni. Az MSZP második miniszterelnöke a fizetések emeléséhez milliárdos adósságot vett fel amit unokáink is nyögni fognak. A milliárdos család elöembere növelte az adósságot. A libás ember még megtetözte. Nahát ezt addig kell fizetnünk, -bárki is kormányozzon- amig Amerikából valaki ki nem zavarja a bankárokat, vagy az USA is összeomlik mint a volt Szovjet Birodalom!
2011. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
8:45-kor válaszoló nem elég tájékozott, mert az eu-s országok közül egyedül a német gazdaság az, ahol nagymértékű a növekedés.
2011. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!