Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz még Magyarország valaha...

Lesz még Magyarország valaha is gazdag?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 13:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
43%

ma 19:17

egész jól megélő?

te beteg vagy ember.

Jártál te már Budán kívül valahol az országban, mert a kommented alapján nem gondolnám rólad.


Ha láttad volna mi van vidéken, Szabolcsban,Borsodban nem beszélnél hülyeségeket.

Én pesti vagyok, de egy rokonomnál lakom több, mint 2 éve, mert még egy retkes albérletre ill. kolira se futja!

2011. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
14%

ma 19:38


Magyarországon 6 millió internet-felhasználó él, az országban 2007-ben 11 millió mobiltelefon volt, a személygépkocsik száma 3 millió.


Ezek a számok nem egy nyomorgó ország képét mutatják.


BAZ megyében egyébként kevesebb mint feleannyian laknak, mint Budapesten, szóval BAZ kevésbé tipikus, mint Bp.

2011. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
5-6 év alatt visszafizethetnénk az államadósságot ? Először is miből ? Méregből. Másodszor az egy főre jutó nemzeti jövedelemben USA dollárba mérve kb 60 - 61 vagyunk a világon, de pl Mozambik a 67 helyen van. Tehát 5-6 év alatt lemennénk a bánya béka feneke alá és szerintem 1-2 év mulva az Auróra ismét beindulna. Hol élsz ?
2011. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
31%
19:38: tévedésben élsz szerintem. Vidéken nagyobb a munkanélküliség, de az, akinek van munkája, sokkal könnyebben megél. Persze, kis falukban semmi munka nincs, de melyik országban van? Én tízezres városban lakom, és egyáltalán nincs szegénység, a középosztály is két kocsival furikázik. A legtöbb háznak itt a kertje nagyobb, mint pesten egy átlagos lakás. A házról meg ne is beszéljünk. Termőföldje vagy konyhakertje majdnem mindenkinek van, így munka után is tudsz dolgozni, ha nem jössz ki annyira a fizetésedből, amennyire akarsz. Minimum a zöldség árát megspórolod, de ha munkamániás vagy eladásra is tudsz termelni egész műszakos meló mellett. Szerintem másra nincs szüksége az embernek.
2011. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
21%
TÉNYLEG NINCS SZÜKSÉGE SEMMMIRE ! Mert a vidéki ember igénytelen. Jóformán semmire nincs szüksége. Legyen 2 pár gumicsizmája, amiből az egyikbe a kertbe megy és a másikba pedig a templomot látogatja. Öregem Te nem vagy semmi. Te még Orbán Vezért is megpiszkolod.
2011. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
34%
Bocsika előző vagyok. Annyi de annyi parlagon lévő föld van a munkanélküli városi ember számára, mert a népsűrűség biztos ott nagyobb és sokan lehettek, hogy nyugodtan lehet földet bérelni és másokon segíteni és gyalog járni és pl az államilag támogatott közlekedési eszközt nélkülözni ,akkor tényleg 5-6- év mulva rendben leszünk.
2011. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
69%
Na, megszólalt az intelligens nagyvárosi :)
2011. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
82%
15:35 - Miből? Abból a pénzből ami eddig is megvolt, csak az állambácsi parasztvakításra költi.
2011. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
19.39 Lehet- és talán igazad is van, hiszen a lapokba nem látunk bele. Tényleg látszólag arra van amire akarnak.
2011. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Baracsi Attila.: Ebben az országban sokkal több lehetőség lenne,mint amit ma produkál,s megmutat magából.
2012. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!