Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányoknak mindent szabad?

A cigányoknak mindent szabad?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
100%
Ja, papíron.Ha belédkötnek az orkok, akkor védd meg magad, aztán csücsülhetsz szépen előzetesben egy hónapig amíg a támadók röhögnek a markukba és szabadon járkálnak.Vagy elkezd a sün lebeszélni téged a feljelentésről (többször hallottam már ilyet, nem mendemonda.)
2009. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim válasza:
100%
Igen, és a legtöbbször jogkövetkezmény nélkül...
2010. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
76%

Nemrég történt egy barátommal. X nevű kis üdülőfalu, cigók az út szélén álldogálva kapkodják a turistákat apartmanba. Barátomnak (kitalálható nem cigó) van szintén egy apartmanja, telefonos (!) egyeztetés után felvenné kocsival a pihenni vágyót, hogy körbevezesse, de akkor az ominózus népség többedmagával a még álló kocsi mellett megjelenik, barátomat a TORKÁNÁL fogva megragadva kiabálja: és most szépen kiszáll a kocsiból a kedves jelölt, mert ez a mi placcunk, és mi mondjuk meg, hova megy, ellenkező esetben megtalálunk, és elvesszük a részünk, ami jár, bármi áron...


Én nem pártolom a mein kampfot meg ilyesmi, de engem is majdnem megerőszakoltak, szerencsém, h gyorsabban futok,

de AKI VÉDI ŐKET ÉS AZT MONDJA ÉRZŐ EMBEREK, ÜZENEM: LAKJON KÖZTÜK!!!! Nem ám 2 utcával arrébb, és nem a jól szituáltak között, hanem az igazi putriban!!! Mutassa meg, és bizonyítsa be, hogy nem kell félni tőlük, a saját bőrén megtapasztalva. Kopogtasson be, hogy azért jöttem, h megvédjem magukat, jövök ide lakni, megmutatom ország-világnak, na vajon miért nincs ilyen? Ne csak a szájuk járjon kedves embervédelmisek!!!

2010. febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
60%
igen. Rájuk nem vonatkoznak a törvények. nem kell dolgozniuk, adót fizetniük és ha gyilkolnak hát istenem, ilyen hátrányos helyzetben ez érthető..
2010. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
61%

"Igen, mindent szabad. Köépiskolás diák vagyok. Budapesti suliba járok. Az iskola nagy része roma, így az oszályban is többségben vannak. Büdös magyarosnak minket, rohadjunk meg, meg stb. De ha mi kiejtük a szánkon, hogy cigány (még csak nem is rosszindulatból) egyból a torkunknak ugranak, hogy megölnek, és a tanárok is minket rasszistáznak. Felháborító, hogy a saját hazámban félnem kell. Végigpuskázzák az évet, év végén mégis könyörögnek a tanárnak a nyamvadt kettesért. Ha egy magyar rendesen tanul, jó eredményt ér el, ránkfogják, hogy mi puskázunk, és a tanárok el is hiszik nekik. Igen, ők úgytudják, hogy nekik mindent szabad. nem monom, hogy nincs normális roma, mert van, de igen ritka kivétek, mint a fehér holló, vagy ritkább. És még felszólalni se lehet ellenük, hogy húzzák meg magukat, mert mi kapunk. Ha ők nem így állnának hozzánk, talán mi se így állnánk hozzájuk, de ezt már nemképesek felfogni."



Komolyan mondom a mai tanárok egynémelyikét is úgy felrúgnám hogy megveszne.

2010. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
46%

"Csápjá á segíre, more!"


Ez gusztustalan viselkedés, és még örülhetsz, hogy nem nyúlkál a szoknyád alá. Nekem már volt benne részem. De ahogy ezt leírtad, szénné röhögtem magam!!!

2010. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
60%
Ez olyan érdekes. Akárhányszor szidja valaki a cigányokat, mindig megjelenik egy jogvédő. De az összes érv, amit fel tud hozni a cigányok mellett az, hogy ne általánosítsunk. Ha valaki azt állítaná, hogy a magyarok mind buták, biztos lehetsz benne, hogy tényekkel tudnám cáfolni. De én még olyat a büdös életben nem hallottam se civilektől, se politikusoktól, hogy kérem tisztelettel, miért mondják maguk azt, hogy a cigányok bűnözők, hiszen 10 év alatt mindössze egy-két kisebb lopást követtek el. Vagy itt a statisztika, arról, hogy a cigány gyerekek 98%-a jár iskolába. Vagy itt van 400 tanár, akik megmondják, hogy a cigány gyerekekkel (és a kedves szüleikkel)nincs semmi probléma. Vagy azt, hogy tessék itt van a kimutatás, hogy az 250000 segélyezettből mindössze 1500 a cigány. De érdekes módon az összes érv, amit letesznek a cigányok mellett az, hogy ne általánosíts, meg ne vegyél mindenkit egy kalap alá. Tisztelt cigányvédők! Bizonyítékokat kérünk arról, hogy rosszindulatúak vagyunk és a cigányok 80%-ával semmi gond nincs! De amíg mi tudjuk azt bizonyítani tényekkel, adatokkal, tapasztalatokkal, hogy a cigányok semmirekellők, addig inkább vissza kéne húzódni és elgondolkodni. És persze azon is el kéne gondolkodni, hogy miért a cigányokat utálják mindenhol. Pedig Magyarországon is, mint mindenhol aztán van kisebbség bőven (sváb, tót, kínai, néger, arab). Nekem nem elég az utasítás, hogy hogyan kéne a cigányokhoz viszonyulnom! Szívesen hagyom magam meggyőzni arról, hogy rasszista vagyok de BIZONYÍTÉKOKAT, ADATOKAT, TÉNYEKET KÖVETELEK HOZZÁ!
2010. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
64%
Jelenleg sajnos igen. Csak a szerencsében bízhatsz, hogy nem kötnek beléd. Ha mégis belédkötnek, akkor 2 eset lehetséges. Ha nem tudod megvédeni magad, akkor nyomorékká vernek, vagy megölnek. Ha meg tudod védeni magad, akkor rasszizmusért évekre lecsuknak.
2010. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim válasza:
50%

annyira hülyék vagytok hogy lehetne már ? ponthogy a bíróságon figyelembe veszik és súlyósbító .

ezt csak a gyáva emberek találták ki hogy legyen mivel takarózni.

ja és nem vagyok az.

2010. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
73%
Aha tényleg súlyosbító! A cigánygyerek, aki agyonverte az osztálytársát, kapott 1 év felfüggesztettet. A srác, aki adott 2 pofont egy cigány nőnek, kapott 2,5 év letöltendőt.
2010. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!