Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Hoffmann...

Mi a véleményed Hoffmann Rózsa politikai munkásságáról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem visszamenőleg mindenkit megbuktatna magán kívül.
2011. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy troll, aki mintha csakis azért lenne ott, ahol, hogy bomlasszon ahogy csak tud.
2011. szept. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

politikai munkássága kifejezetten hatékony, hiszen az újabb és újabb baromságaival, amit időről időre bedob a köztudatba, remekül tereli el a figyelmet a többi problémáról, ami kínos lenne a kormánynak, így meg lehet a kdnp-re tolni a dolgokat.


Szakmai szempontból meg sikerült neki az, amit soha nem gondoltam volna, mérföldekkel alulmúlnia Hillert is.

2011. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Most hogy jön ide hatalommal rendelkező és antiklerikális Hitler?


H nem tűnt volna fel Hitler még az egyházi ünnepeket is törölte a naptárból.


A hozzá értés Hitler esetén a katonai vezetés, stratégiaterén (és ebben a vadászgépek alul értékelése és a saját stratégia képességeinek túl becsülése volt.)

Bár mint lehet látni a rohadt állat Hitler, igen is tehetséges volt igen sok terülten. Meg szállta szinte egész európát az ő szinte tejhatalmú vezetésével a Nagynémet Birodalom.


Azért ne értékeljük már túl Rózsikát!

2011. szept. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
öhhm, előző, ha ez nekem (az előtted írónak) szólt, akkor az nem Hitler, hanem Hiller... Tudod, Hiller István, volt oktatási miniszter....
2011. szept. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hiller István ja tényleg volt az az idióta. Én már el is felejtettem. ;)
2011. szept. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hitler hiller hát ja van egy kis különbség...na ki az aki nem tud olvasni XDXDXD
2012. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!