Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek önvédelemnek...

Szerintetek önvédelemnek számít-e a (liberális) zs*dók elleni erőszak? Nem a jelenlegi törvényekre vagyok kíváncsi, hanem a véleményetekre.

Figyelt kérdés

Ez a kérdés egy reagálás Rejehw kérdésére, csak fordítottan.

"rejehw kérdése:


Szerintetek önvédelemnek számít-e a (neo) nácik elleni erőszak?

Nem a jelenlegi törvényekre vagyok kíváncsi, hanem a véleményetekre."

Véleményem szerint nem számít önvédelemnek az erőszak, akkormilyen nézeteket valljon is az illető és akármilyen legyen is a származása. Az ideológiája alapján aki mást börtönbe zárna, annak pedig börtönben a helye, mert az ilyen alakok a demokrácia legnagyobb ellenségei. A következő lépés a gondolat-rendőrség és a totális diktatúra.

Érzelmeimre hagyatkozva Rejehw-nak börtönben volna a helye, legalábbis a saját logikája szerint. Józan eszemre hagyatkozva viszont nem. Szegény hülye, hadd égesse magát.


2011. szept. 5. 17:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem állítottam, hogy minden zsidó liberális, és azt sem, hogy minden liberális zsidó."

De ugye azt is tudod, hogy Izrael nem minden zsidót képvisel? És ugye azzal is tisztában vagy, hogy nem minden zsidó cionista?

"Annyit az országomnak, mint ők, nem ártott még senki!"

Aha, ebben az a jó, hogy ezt se igazolni, se cáfolni nem fogja tudni senki se soha.

"A történelmünk folyamán az egyszerű emberek minden elnyomónk természetével tisztában volt. Pontosan tudták kik a tatárok, kik a törökök, Habsburgok, oroszok stb. A liberális zsidókkal az a legnagyobb baj, hogy nagyon sunyin nyírják ki a nemzeteket, így a magyarokat is."

Ha ilyen sunyik, te hogy jöttél rá? Nem lehet, hogy az egészet csak beleképzeled?

"A legtöbb ember ha látja is, hogy baj van, baromira nem érti, hogy miért nem tesz egyik kormány sem semmit a cigánybűnözés, a felvásárlások stb. dolgok ellen."

Mi köze a zsidóknak ehhez? A cigányokról már csak nem ők tehetnek? Egyébként is, a Fidesz épp tesz valamit a "cigánybűnőzés" ellen, sőt, a kedves adóig biztos jó néhány "felvásárló" kedvét elvették a magyar gazdaság fellendítésestöl.


"Országunkban nem a zsidókkal van a probléma. Kizárólag a magyar ellenes szélső-liberális zsidósággal, de velük nagyon. Ők faji alapon mindenkit gyűlölnek, aki nem zsidó, magyarul zsidó-nácik."

Gondolom sok ilyet ismersz, azért tudsz ilyen tiszta képet alkotni róluk.

"Gazdaságilag megnyomorítják a nemzeteket, (nézzétek meg a bankok mit művelnek a hitelesekkel), és minden védekezp mechanizmust megbénítanak, amivel az adott nép védhetné magát."

Igen, minden bankár zsidó, minden bank zsidó, és nem a világgazdaság tehet arról, ami a hitelesekkel történik. Sajnálom, aláírták a szerződést, nem tehet a bank róla, hogy így alakultak az árfolyamok.

"Aki védekezik és felszólal, azt megbélyegzik, lejáratják. Övék a pénz a gazdaság a média és a politika. Nem is tudom, hogy mi nem-zsidók miben reménykedünk!"

Nyilván nem azért bélyegzik meg, mert nem létező ellenségek ellen harcol.

2011. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Na, látom Rejehw, hogy szükséges alátámasztanom a számodra az állításaimat, ezt most meg is teszem, de csak a legfőbb vonalakban.


Melyik volt az a párt Magyarországon, ami miatt elfajult a cigánybűnözés? Kik mosdatták állandóan a cigányokat, ha gyilkoltak, betörtek, bűnöztek? Kiknek a kezében volt szinte a teljes média? (Persze még ma is az ő kezükben van a zömükben, mégha a párt nem is létezik már úgy mint korábban.) Kik fújtak fel minden ügyet, amit cigányok ellen követtek el? Kik azok akik felsültek a nagy nácizás, rasszistázás közepette a Mortimer ügyben is, ahol az elkövető maga is cigány volt?! Segítek, a válasz az Szdsz és a hozzájuk köthető emberek.


Kik voltak, akik a leghevesebben ellenezték a halálbüntetést, a törvények szigorítását, ugyanakkor azokat akik csak magukat próbálták védeni (pl Barna bácsi), merthogy a hatóság cserbenhagyta őket szintén a fenti párt jóvoltából, azokat viszont mindenáron börtönbe akarták juttatni? A válasz: Szdsz!


Kik voltak azok, akik miatt a tanár nem tarthatott fegyelmet az órán, és emiatt tanárverések és magyar gyerekek elleni terror terjedt el nagyon sok iskolában?! Válasz: Szdsz!


Kik azok, akik az ország demoralizálása érdekében a kábítószerek legalizálásért lobbiztak, hogy ezzel mégjobban elhülyítsék a magyat fiatalokat? Válasz: Szdsz!


Kik voltak, akik a legtöbbet lopták el a közvagyonból, akinek az emberei a legzaftosabb dolgokat privatizálták? Szdsz! (Persze, nem voltak ebben egyedül)


Az Szdsz pedig egy köztudottan szélső-liberális párt. A tagjainak több mint 90%-a zsidó! Ezek pedig tények, egyetlen más párt sincs, amibe ennyi szart hordott volna össze a szél. Szóval ez nem olyan dolog amit bizonyítani kellene, és ez nem egy összeesküvés elmélet!


Az Szdsz minden idők legmagyarellenesebb pártja, amiben nagyon nagyon kevés nem zsidó származású ember van. Ez közel sem jelenti azt, hogy minden zsidó rossz ember, de akik ehhez a párthoz kötődtek, azoknak mind egy szálig börtönben lenne a helye. Csakhát még most is ők itt az urak, nem a magyarok, ez itt a fő gond.

2011. szept. 5. 19:43
 13/19 anonim ***** válasza:
semmi sem egyértelmű, de lehet hogy vissza akarnak települni az egykor elvándorolt héber vallásu magyarok amerikából, ebben az a baj hogy minden jobbikos megszállásként értelmezi, és lehet így is van, de nem erőszakosan teszik ezt és ezért nekünk se szabad azt tenni, még ha mi más világnézetűek vagyunk is, abba kell hagyni a jobbikos fröcsögéseket és más módszerrel kulturharcal ellen állni, ha úgy érezzük hogy veszélyben vagyunk, és nem feltétlen csak az ellenséget látni bennük
2011. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ebcsont, kedves, nem akarok belefolyni a vitátokba, és nem is értem egyik partner motivációját sem, már ami a kérdések feltevését illeti.


Sok állításod nincs alátámasztva, ezért ezeket én inkább csak a személyes, valamivel megalapozott / minden alapot nélkülöző véleményednek gondolom. Ezért nem is folynék bele ezek többségébe sem; de a 09-05 19:43-as kommented utolsó két bekezdésében tett állításaidnak igazságtartalmáról szerintem elég gyorsan meg tudunk győződni: Van erről valami hivatalos forrásod, statisztikád, amiből egyértelműen kiderül, hogy nem csak eltúlzod a dolgot?

Előre is köszönöm, ha megmutatod. Üdv. :)

2011. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

"Bazki a zsidót minek kell kicsillagozni?"


mert a kérdező gyáva

2011. szept. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

"Azért csillagoztam ki, mert ez egy olyan szó, amire az automoderálás azonnal ugrik"


ez hazugság. a "zsidó" nem káromkodás. csak a trágárságszűrő automatikus.

2011. szept. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

"De azt nem tagadom, hogy a liberális zsidókat nem nagyon csipázom. Annyit az országomnak, mint ők, nem ártott még senki!"


azért ez enyhe túlzás.

2011. szept. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%

"Nem is tudom, hogy mi nem-zsidók miben reménykedünk! :("


Hát a hozzád hasonló lumpenprolik tényleg nem tudom, hogy miben reménykednek. Mondjuk zsidózás helyett tanulhatnál/hattál volna.

Én gój vagyok és tanultam. Kövesd a példám.

2011. szept. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%

"Az Szdsz minden idők legmagyarellenesebb pártja, amiben nagyon nagyon kevés nem zsidó származású ember van"


Szerintem az összes eddigi pártunk magyarellenes volt. Azért azt még ti lumpenek sem állíthatjátok, hogy mindenki zsidó, aki politikus...


Olyan jókat szórakozom azon, mikor mind ugyanazt a propagandát szajkózzátok kritika nélkül...


Egyébként világéletetekben csak pofáztok, de tenni semmit nem tesztek.

A saját sorsotokért sem.


Na ezért rühellem a szélsőjobb/szélsőbaloldalt.

2011. szept. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!