Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb ha az árvaházi...

Nem lenne jobb ha az árvaházi gyerekeket melegek fogadnák be?

Figyelt kérdés
Tudom nem az igazi, de még mindig jobb lenne, mint az árvaházak intézménye.
2011. szept. 8. 13:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

juj, mit fogsz te ezért kapni...


szerintem de.

2011. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Persze, hogy aztán meg még több homokos rohangáljon az utcán.
2011. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem, az nem család.
2011. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Új értelmezést nyerhetne az "akinek két anyja van" szófordulat...
2011. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Aztán mért is lenne jobb, ha a gyereket terrorizálnák a társai az iskolában?! Ennek tizedéért is nyirtak már ki gyereket érzelmileg...
2011. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Attól még nem lesz homokos ha örökbe fogadják..Az már más kérdés milyen érzés lehet két apuka mellett felnőni.:)
2011. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
legalább járhatna iskolába
2011. szept. 8. 13:27
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem szuper lenne. Rengeteg gyermek van ma Magyarországon, akik nem kapják meg az alapvető gondoskodást, szeretetet. Sokan még családban sem. Két nő, vagy két férfi ugyanúgy meg tudná ezt adni nekik, mint a klasszikus családmodellben.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én például sosem láttam a szüleimet szexuális életet élni, illetve soha nem is volt téma a vacsora asztalnál, hogy gyerekek, milyen jól megdöngettem tegnap este anyátokat, úgyhogy az, hogy a szexuális preferenciájuk más, nem gondolom, hogy probléma lenne.

A mai világban, a mai fiatalok már toleránsabbak, úgyhogy azt sem tartom valószínűleg, hogy emiatt terrorizálnának valakit. Persze előfordulhat, de akkor nem ez a fő ok, hanem szegény gyerek beleesett az áldozat szerepbe és többek között emiatt is belerúgnak.

És nem, az, hogy milyen a szülők szexuális érdeklődése az nem fogja befolyásolni a gyereket. Illetve mégis, abban biztosan, hogy nem fog köpködni a prideon, és tojásokat dobálni, de ettől senki sem lesz meleg.

A szomorú valóság? Évtizedekig esélytelennek látom ezt ma Magyarországon.

2011. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem volt olyan, hogy apukám és anyukám egyszerre öleltek engem. De hogy két apuka egyszerre öleljen meg egy gyereket? Nem érzitek furának?
2011. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

"Aztán mért is lenne jobb, ha a gyereket terrorizálnák a társai az iskolában?! Ennek tizedéért is nyirtak már ki gyereket érzelmileg..."


mert az árvaházak baromi jó helyek ám, csupa lelkileg érzelmileg kiváló állapotban lévő gyerek kerül ki onnan.


normális?

2011. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!