Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megnéztem a népszámlálás...

Megnéztem a népszámlálás személyi kérdőívét: hogy lehet ennyi baromságot megkérdezni és elhiszitek, hogy a kód és a születési dátum alapján nem lehet beazonosítani a személyt?

Figyelt kérdés

Amire nem tudom a választ azzal a kérdéssel mit lehet kezdeni. (Nevezetesen 6. Hol volt a születéskori lakcíme?)

ráadásul ez az egész nem arra megy ki, hogy hol lehetne rajtunk még egyet csavarni a megszorításokban?


2011. szept. 8. 17:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

"Megnéztem a népszámlálás személyi kérdőívét: hogy lehet ennyi baromságot megkérdezni"


Biztos, hogy jobban értesz a témához, mint a népszámlálást megtervező szakemberek?


"a kód és a születési dátum alapján nem lehet beazonosítani a személyt?"


Juj, félelmetes! Be fogják azonosítani, hogy Gipsz Jakab hetedik bé osztályos tanuló Lacházán lakik! Rettenetes következményei lesznek!


"Amire nem tudom a választ azzal a kérdéssel mit lehet kezdeni. (Nevezetesen 6. Hol volt a születéskori lakcíme?)"


Amire nem tudsz válaszolni, azt üresen hagyod, gondolom. Előtte azért nézd meg a kitöltési útmutatót.


"ráadásul ez az egész nem arra megy ki, hogy hol lehetne rajtunk még egyet csavarni a megszorításokban?"


Mert népszámlálás nélkül nem lehetne mondjuk adót nyomni a rágógumira, ugye?

2011. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A törvényeket,bekell tartani!Nem felül bírálni,és kibújni alóla.A feltett kérdésre,válaszolni!Nem uszítgatni ellene!
2011. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

láp pál-

légyszíves nézd meg:

[link]

a 27. kérdéshez mellékelt táblázatot és értelmezd mondjuk a több éve munkanélküli személyt.

Ha meg annyira pontos a nyilvántartásuk, akkor minek kérdezik?

Kösz.

2011. szept. 8. 19:27
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

"a 27. kérdéshez mellékelt táblázatot és értelmezd mondjuk a több éve munkanélküli személyt.

Ha meg annyira pontos a nyilvántartásuk, akkor minek kérdezik?"


Nincs nyilvántartás a munkanélküliekről! A regisztrált munkanélküli csak a munkanélküliek egy része.

2011. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%
A reklámjuk elég gyenge a kivitelezés meg sz*r!
2011. szept. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk a reklámból le lehet vonni azt, hogy jól ki lehet cselezni ezeket a számlálókat :D
2011. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hol lehet megnézni ezeket a kérdéseket?

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 18:00

válasz:

[link]

kérdőívek:

Lakás: [link] files/sharedUploads/Anyagok/2011/08_ho/311_Lakaskerdoivv_ver5.pdf

Személyi:

[link] files/sharedUploads/Anyagok/2011/08_ho/313_Szemelyi_kerdoiv_ver5.pdf

forrás:

[link] index.php?menu=1022&langcode=hu

2011. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!