Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egész napos iskola, tüntetés?

Egész napos iskola, tüntetés?

Figyelt kérdés

Szerintem Orbán takaodj!

Hála a jó égnek egyre többen elégedetlenek a fidesszel,sőt,sajnálják azt is,hogy megszavazták!

Mi a francnak legyen egész nap iskolába a gyerek? Honnan lenne rá pénz? Minek egye azt a rossz,szemetes kaját?

Esetleg utcára vonulnátok tüntetni a kormány ellen?

Forradalom és Szabadságharc 2011,2012?


2011. szept. 11. 19:23
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Ezt most komolyan kérdezted,hogy mit lopnak?

Mert mi jót csináltak?

2011. szept. 11. 20:15
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Speciel lefaragták az amúgy sem magas béremet, és most újra erre készülnek a munka törvénykönyvvel. Sokkal rosszabbul élek, mint 4-5 éve és egyszerűen kilátástalannak érzem az életem, mert nem tudok sehova lépni, pedig még nincs is saját családom, de úgy látszik nem is lesz.
2011. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
25%
húha, a nyolcadikosok lázadása. fantasztikus :D
2011. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

nem irigylem a mai gyerekeket

nekünk még olyan jól telt a délutánunk, bicikliztunk a környéken házakhoz csengettünk be, kamu pénztárcát raktunk ki az útra.

2011. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
42%

"Mi a francnak legyen egész nap iskolába a gyerek?"

Nem kötelező. Nem tudja mindenki megoldani a gyereket délutánra. Kezdet tedd össze, és köszönd meg az utáltadnak, hogy te (még) igen.


"Mostmeg már a frank lesz 330. "

Nem lett és nem is lesz annyi...


"Mondtam is nekik,hogy majd visszasírják még azt a rossz MSZP-t!És lám,úgy is van. "

A Fideszt utálni és az MSZP-t visszasírni nem ugyanaz. Míg előbbi viszonylag oké, utóbbi kizárólag beteg elme műve lehet.


"Mert a fidesz mindenbe belenyomja az orrát,mindent elront,ellop,elad."

Ez volt eddig a világon minden kormány dolga. Tőlem érdekes mód nem loptak el semmit. Nem ronották el az életem, tény: ezt-azt eladtak, másokat megvettek. Talán az is baj?


"Forradalom és Szabadságharc 2011,2012?"

Rajta... Forradalom, hogy a gyereknek ne kelljen iskolába mennie? Ne haragudj: te tényleg nem vagy komplett...

2011. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Nem azért forradalom,hogy a gyereknek ne kelljen iskolábamenni,hanem alapból a rendvédelmisek is tüntetnek,a tanárok is elégedetlenek,a magánnyugdíjpénztárasok is,a nyugdíjasok is,szinte mindenki,akivel beszélek.

Emelni akarják az üzemanyagok jövedéki adóját,stb! Ez nem más,mint szabadrablás!

És nincs normális párt,mindig a legkisebb rosszat kell megszavazni.Csak míg a fidesz ellenzékbe mayarkodik,addig kormánypárton hazudik.

Az MSZP kormányon is hazudik,ellenzékbe is,és GYurcsány még őszinte is!Megmondja,hogy hazudik!

Igen,inkább az MSZP mint a Fidesz!!!

2011. szept. 11. 21:06
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
az számomra tény, hogy sokkal rosszabul élek mint mondjuk két éve pedig nem vagyok mszp-s és még csak véletlenül sem szavaznék rájuk de azt tudom, hogy most iszonyat rosszul élek
2011. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
47%

Szrintem sem alkalmas a Fidesz-KDNP az ország vezetésére. Követ törni alkalmasabbak lennének.


De az is biztos, hogy a kérdező is egy lumpen.

2011. szept. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:34


Furcsa ezt tőled hallani kedves Szarkasztikus Ákos, mikor itt korábban játszottad a cigány védőt, általában a mindenkori kormánypártot védelmezed stb.

2011. szept. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

"GYurcsány még őszinte is!Megmondja,hogy hazudik! "


Akkor adj neki kitüntetést, aztán lőjétek tarkón egymást, de előtte még végezzetek Orbánnal is :)

2011. szept. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!