Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egész napos iskola, tüntetés?

Egész napos iskola, tüntetés?

Figyelt kérdés

Szerintem Orbán takaodj!

Hála a jó égnek egyre többen elégedetlenek a fidesszel,sőt,sajnálják azt is,hogy megszavazták!

Mi a francnak legyen egész nap iskolába a gyerek? Honnan lenne rá pénz? Minek egye azt a rossz,szemetes kaját?

Esetleg utcára vonulnátok tüntetni a kormány ellen?

Forradalom és Szabadságharc 2011,2012?


2011. szept. 11. 19:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
én mondom, hogy mit kéne tenni : bazsa Rózsika mutasson szépen példát, költözzön ki az egyszemélyes irodájából egy tízszemélyesbe. Gondolom, ha ennyire szorgalmazza ezt az újítást a gyerekek életének a felforgatására, nem esik nehezére neki sem lemondani a megszokott körülményeiről ..
2011. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

ja, és növeljék meg a munkaidejét plusz 2 órával.

Ha tényleg ilyen poroszos gondolkodása van, saját maga járjon elöl a jópéldával.

2011. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Petíció?

Nem rossz!

Talán el kellene kezdeni?

2011. szept. 13. 20:15
 34/35 anonim válasza:
100%

Teljesen jogos a kerdes!

Nem ertem minek tulkombinalni.. ott a napkozi. Akinek nincs ideje a gyerekre, az beadja (mást nem tud csinalni) akinek meg van es vele akar lenni, az vele is lesz! Eszmeletlenul logikatlan törvenyeket hoznak feleslegesen.. kozben a fontosabb problemak mellett elmennek

2011. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Jó régi a fórum, azóta valóra is váltották a fenyegetést.


EMBEREK! MIT CSINÁLJUNK???


Hány gyerek átlaga fog leromlani, az ostoba egész napos szakkörök miatt (színjátszás, röplabda, floorball, agyagozás, stb.)??? Muszáj ezt megvárni?? Mikor fognak tanulni a felsősök???

2013. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!