Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Benne lennél az EU-kilépésben,...

Benne lennél az EU-kilépésben, hogyha az összes volt keleti-blokki ország kilépne Magyarországgal együtt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 16:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
77%
Amerika a nagy szabadságával olyan határellenőrzést nyom, hogy az valami csoda :S Azért jó, hogy EU-sok vagyunk 7 éve, mert így nincsenek határok? Húúú de jóó!
2011. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
92%

,,Az életszínvonal relatív fogalom. Jelenleg az egyetlen elérhető életszínvonal-mérés egy eléggé erősen nyugati perspektívából és igényekből álló skála alapján történik.

"

Nem. Nem relatív fogalom. Az életszínvonal az teljesen egyszerű dolog. Van ahol magasabb, van ahol alacsonyabb. A Balkánon alacsonyabb. Pont.


,,

Így történhetett meg az, hogy a listát olyan országok vezetik, mint Norvégia, ami egy fagyott jégkocka,"


Juj de buta vagy.


A norvégok talán mást is tudnak, és nem csak egy fagyott jégkocka.


,,Ausztrália, ahol minden második bokor alatt halálos mérgespók vagy kígyó bújkál"


Nem igaz


,,USA, ahol egy rossz mozdulat és szitává lőnek."


Nem igaz.


Egyéb?


,,Amerika a nagy szabadságával olyan határellenőrzést nyom, hogy az valami csoda :S Azért jó, hogy EU-sok vagyunk 7 éve, mert így nincsenek határok? Húúú de jóó!"



Mi a bánatos kékeres lófütykös köze van az EU-nak, az USA határ politikájához? Áruld már el úgy mégis.


Az EU-ban szabadon utazhatsz bárhová, bármikor. Hogy a francba jön ide az USA?


Istenem ilyen sötétséget...tudod mit, Bangladesbe se lehet csak úgy elutazni. Na puff neki.

2011. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
88%
19.07 úgy jön ide az USA, hogy nehogy már az legyen valami hű de nagy dolog, hogy esetleg határellenőrzés van egy demokratikus jogállamban! Mert arról ment itt a para, hogy jaj istenem hát visszaállítanák a határokat.
2011. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
66%

Ez aztán a kifacsart hülye logika!


Amúgy ja, elég baj lenne ha vissza állítanák a határokat. Már mondtam, ezek szerint akkor legyen úgy, hogy egy szlovákiai magyar ne jöhessen haza akármikor. Gratulálok, erre csak ennyit tudok mondani.

2011. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
73%
19.51 Mert aztán ha határok vannak, akkor nem jöhet ugye? B@szki a határ, az egy ellenőrző pont... és ennyi.
2011. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit vagytok kiakadva ezen a "szlovákiai magyar idelátogatása" témán. Felmutatja az útlevelet az őrnek, azt átjön. Ha nincs pénze útlevelet váltani akkor arra se lenne pénze, hogy bármit is tudjon csinálni Magyarországon egy kávé megivásán kívül. Te Nyugatimádó EU-fanok úgy csináltok, mintha az EU előtt valami vasfüggöny lett volna itt minden ország között.
2011. szept. 13. 20:05
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a határok eltörlése számít. Ez egy jelkép, de látom ez neked magas.
2011. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Dantesnek: Nem azért, de szerintem kissé homályosan fogalmazol. Előbb határokról volt szó, most meg már annál többről. Akkor mondd meg, mire is gondolsz pontosan.
2011. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
47%
Fáradt vagyok én ahhoz, hogy leírjam milyen előnyökkel jár az EU.
2011. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
42%
Kedves Kérdező nagyon igazad van! Én azt mondom ne kényszerből menjen valaki külföldre dolgozni, mert itthon gyenge a gazdaság. minden szemét dolog az EUn keresztül jött ide be. A sok hülye trend, h szarjunk bele a másik mit gondol, legyünk önzők. A létfentartásig fontos a pénz, utána már vannak olyan értékek amik százszor fontosabbak. nem minden a pénz. Az Eu-t a bankárok találták ki, h kiépítság a globalista világukat, egyesítgetnek, h a végén egy rabszolgaállam legyen nekik. Ne dőljetek már be minden mézesmadzagnak, amit a Nyugat kínál. Magyarország igenis egy gazdag erős ország, amit a külföldi bankok, a magyar hazaárulók, meg a média elbutít. Csak fel kéne ébredni. Mondjuk én nem sz..nám össze magam, ha kilépnénk az Euból mi ez a baromság... ezzel etetnek benneteket, ki veszi ezt be? Mi az h nem tudnánk kivel kereskedni.meg tudnánk mi mindent termelni, banánt meg eddig is hoztunk be:) Szerintem akkor ugrana meg a gazdaságunk, ha ez a vérszopó Eu nem lenne a nyakunkon. A Nato se hiányzik senkinek. Mondjátok már meg akik ragaszkodnak miért nem birják ki sokan más idegen hatalom s.ggny.lása nélkül? Miért kell foggal körömmel ragaszkodni a rosszhoz ami káros? A külföldi munkáról meg az a véleményem, h ott főleg a sz.r munkákra várják az embereket, vagy oké szakmunkásokat. de van diszkrimináció rendesen, és ott mindig csak másodlagos állampolgár lehetsz, és az nem a te otthonod.
2011. szept. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!