Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Benne lennél az EU-kilépésben,...

Benne lennél az EU-kilépésben, hogyha az összes volt keleti-blokki ország kilépne Magyarországgal együtt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 16:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
42%

Még valami! Ha mi kilépnénk annak az lenne a következménye h az Eu sokkot kapna, és minden eszközt! bevetne h kényszerítsen minket a bent maradásra! És nem mi sz.rnánk össze magunkat h mi lesz, hanem az eu h mi lesz a nálunk termelt profitjával.Undorító, gusztustalan.Biztos vagyok benne ha felemrülne a kérdés, médiamegfélemlítést, katonai erőket mindent bevetnének!


Hogy ott magasabba fizu? Ha nem léptünk volna be, nem használtak volna ennyire ki bennünket, nem jött volna be ide ez a sok nagyp.csű multi, mi még gazdagabbak maradtunk volna, az összes profit itt maradt volna, és akkor a fizetésk itt még nagyobbak lettek volna mint az Euban, azokat meg majd megette volna a fene.

2011. szept. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
47%

"Amúgy ja, elég baj lenne ha vissza állítanák a határokat. Már mondtam, ezek szerint akkor legyen úgy, hogy egy szlovákiai magyar ne jöhessen haza akármikor. Gratulálok, erre csak ennyit tudok mondani."


Tudok erre egy nagyon egyszerű megoldást. Ha a magyar nem jön Magyarországra, akkor majd Magyarország megy a magyarhoz! ;)

2011. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

,,Hogy ott magasabba fizu? Ha nem léptünk volna be, nem használtak volna ennyire ki bennünket,"


Engem nem használnak ki. Téged igen?


,,nem jött volna be ide ez a sok nagyp.csű multi,"


Sok ezer embernek nem lenne munkája. Az tényleg jó volna


,,mi még gazdagabbak maradtunk volna, "


Még szegényebbek lennénk, mert több lenne a munkanélküli.


,,az összes profit itt maradt volna, és akkor a fizetésk itt még nagyobbak lettek volna mint az Euban"


Aha. Nézd meg milyen magasak a fizetések Kubában. Oda nem megy a multi. Jól is élnek nem?


,,azokat meg majd megette volna a fene."


Ja, látom amint sír az egész Eu, hogy pont az ,,aranybánya" Magyarország nincs meg...

2011. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
42%
Az a baj, h sokan ugy gondolkodnak, mint az előttem lévő, ez a média hatása, amit beléjük beszélnek. Csak utána kellene nézni az adatoknak, meg magától érthetődő, h csak rosszabb lett h itt van az Eu a nyakunkon:(
2011. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

22:15!

Valóban, a válság hatásai és a kormányaink felelőtlen költekezései miatt nem állunk ott, ahol állhatnánk, de ez nem az EU hibája. Viszont pont az EU miatt nem kerültünk nagyobb bajba a válságban...


Amúgy nem tudom, mely adatokat értelmezve oly egyértelmű ennek az ellentéte... tudsz valami forrást adni?

2011. szept. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem szokás beszélni róla, de a mi bajunk éppen az, hogy amikor "átálltunk" a nyugati oldalra, akkor az egész brancs akiktől szabadulni akartunk mind jött utánunk. Hajszál híja volt, hogy a ruszkik is utánunk nem jöttek, (most meg az ukránok rágják a körmüket). Ha nem jöttek volna utánunk akkor normálisan befogadtak volna bennünket mint az osztrákokat 1953-ban. A keleti blokkban csak a lengyelek haverok, a többi nem igazán, Nekünk egy svájci típusú semlegesség lenne a legjobb, ami fel is merült a rendszerváltáskor, de nem szavazták meg.
2014. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!