Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van BIZONYÍTOTTAN jobb a...

Van BIZONYÍTOTTAN jobb a fidesznél?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel beszélgettem róla, aki eddig hatalmas fideszes volt, most szidja őket(én jobboldali vagyok valahol a fidesz és a jobbik között), hogy végülis jobb nincs a fidesznél csak rosszab (ezzel nem azt mondom, hogy a fidesszel egyetértek remélem értitek)

Mondhatja valaki, hogy ott az LMP meg ott a Jobbik ők ebben meg abban jobbak, de nem tudják bizonyítani, hiszen eddig még nem kormányoztak

(gondoljatok csak bele, sokan hittek a fidesznek mert mást igértek, és rájuk szavaztak most meg hőbörög a nép(jogosan) hogy nem ezt ígérték, tehát lehet most szimpatikus a jobbik vagy az LMP, de nem lehet tudni, hogy ha kormányra kerülnének nm csinálnák e ugyan ezt)


Tehát van e olyan párt, (vagy kormány) aki jobb volt a mostani orbán kormánynál és miért?

(a rendszerváltás utáni pártokra gondolok nem kell visszamenni az árpádházi királyokig:D)


2011. szept. 22. 16:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
71%

"emrt a jobbik és az LMP még nem bizonyított."


Ez nem igaz. Nálunk Jobbik vezetés van az önkormányzatban. Kirúgdaltak minden fideszest és azóta itt még a nap is másképp süt.

2011. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:16


Egyél tehénxart! Tízmilliárd légy nem tévedhet!

Mai szalagcím: Orbán népszerűsége még sosem volt ilyen alacsony.


Kérdező: Ha abból indulunk ki, hogy milyen színvonalon éltünk, hogy kerestünk, és merre haladt az ország, akkor a sokat szidott Hor-kormány talán tűrhető volt, Bokros csomaggal együtt is.

Kiindulva abból, hogy mit ígértek, mit tettek, milyen színvonalon élünk, és hogy ítélik meg külföldön az országot, a jelenlegi Fidesz-kormányzás mindent alulmúlt.


Soha ne mondd, hogy soha, természetesen nem mernék olyat állítani, hogy ennél rosszabb nem jön, mert de...



Mivel a Fidesz már leszögezte párszor, hogy jelenleg úgy néz ki, a következő kormányok kezét gazdasági téren megkötötték, azon dolgoznak, hogy ne is lehessen az ő intézkedéseiket megváltoztatni, vagy visszavonni, így tulajdonképpen tökéletesen mindegy, ki fog nyerni a következő választáson, valójában még mindig a Fidesz fog kormányozni.


Mivel kb. az történik, amire számítottam, nem hiszem, hogy nagy nehézség lett volna előbb gondolkodni másoknak is.

De neeeem, jó magyar szokás szerint szavazzuk LE az MSZP-t, mert ennél csak jobb jöhet. Jól megmutatták a Zemberek, megadták a kétharmadot a Fityisznek.

Akkor most ne sírjon, aki rájuk szavazott, erre adott felhatalmazást, ő annak a tömegnek a része, aki őket ránk szabadította, hát kussoljon! (Üzenem az ismerősödnek)

Amennyiben úgy gondolja, hogy őt becsapták, hazudtak neki, palira vették, és erre egyáltalán nem hatalmazta fel a jelenlegi kormányt, akkor cuccoljon ki a Kossuth térre, és addig sátorozzon ott, amíg lemondanak.


Bár mint tudjuk, most nincs aki összefogja a nyájat.

2011. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
16:29 - ezt csak az elvakult nézeteid láttatják veled, ma már nem a pártokon múlik a helyzet, hanem cégeken és bankokon
2011. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
76%

Szemléletkiigazítás: a fidesz egy kommunista párt. Ezt a politikát csak Magyarországon hívják jobb oldalinak. Minden haladó nemzet azt mondja rá: szélső bal oldali párt.

A jobbos én vagyok ezért a válaszom: a Bajnai kormány minden tekintetben jobb volt az összes eddigi próbálkozónál. Jah és bizonyítottan (az átadott költségvetés).

2011. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%
woarrla kell egyet értenem, a bajnai kormány télleg szakértői volt
2011. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 doboszoli ***** válasza:
73%

A Fidesz BIZONYÍTOTTAN jó?

Védd csak, ki tudja meddig védheted...

2011. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van jobb.

Ha beraknánk Magyarország élére egy lelkiismeretes, józan paraszti ésszel megáldott embert, akinek akarata és karizmája is van, már az az egyszerű átlagember nem csinálna ennyi ökörséget, mint ami itt évtizedek óta folyik.

2011. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
most miért vagyok 0%-on? a kérdésre válaszoltam, vagy nem?
2011. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
87%
43%on vagy
2011. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

"Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik"


Szerintem nem...

2011. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!