Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van BIZONYÍTOTTAN jobb a...

Van BIZONYÍTOTTAN jobb a fidesznél?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel beszélgettem róla, aki eddig hatalmas fideszes volt, most szidja őket(én jobboldali vagyok valahol a fidesz és a jobbik között), hogy végülis jobb nincs a fidesznél csak rosszab (ezzel nem azt mondom, hogy a fidesszel egyetértek remélem értitek)

Mondhatja valaki, hogy ott az LMP meg ott a Jobbik ők ebben meg abban jobbak, de nem tudják bizonyítani, hiszen eddig még nem kormányoztak

(gondoljatok csak bele, sokan hittek a fidesznek mert mást igértek, és rájuk szavaztak most meg hőbörög a nép(jogosan) hogy nem ezt ígérték, tehát lehet most szimpatikus a jobbik vagy az LMP, de nem lehet tudni, hogy ha kormányra kerülnének nm csinálnák e ugyan ezt)


Tehát van e olyan párt, (vagy kormány) aki jobb volt a mostani orbán kormánynál és miért?

(a rendszerváltás utáni pártokra gondolok nem kell visszamenni az árpádházi királyokig:D)


2011. szept. 22. 16:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
40%

"...most miért vagyok 0%-on? a kérdésre válaszoltam, vagy nem?..."


Nem azt osztályozzák, hogy a kérdésre válaszolsz vagy nem hanem azt, hogy mennyire volt értelmes a válaszod.

2011. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ja, hogy itt mindenki a jövőből jött és tudja mi lesz a vége... aha :).
2011. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

A Bajnai-válságkormány volt a legjobb, bizonyíték a költségvetésük.

Indirekt bizonyíétkuk: még nemzetünk köpönyegforgatója (OV) is dicsérte a válságkezelésüket. Persze csak óatosan, nehogy bárki megtudja, hogy a komcsikkal van.

2011. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

"...Ja, hogy itt mindenki a jövőből jött és tudja mi lesz a vége... aha :)...."


Az itt a nagy baj, hogy nem kell hozzá nagy látnok képesség, hogy a Fidesz esetén tudjuk, hogy mi lesz a vége ha így csinálják továbbra is.


Tudod ha látom hogy valaki épp fejet akar ugrani meztelenül a kaktuszok közé akkor nem válok látnokká az által ha az mondom, hogy ez így nem lesz jó ötlet.

2011. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

"doboszoli válasza:


A Fidesz BIZONYÍTOTTAN jó?

Védd csak, ki tudja meddig védheted.."


mikor írtam olyat, hogy bizonyítottan jó a fidezs?

azt kérdeztem, hogy van e olyan párt amelyik kormányzott már és jobb volt a fidesznél, nem azt mondtam, hogy a fidesz bebizonyította, hogy jó

belémkötnek azért, mert védem a fideszt(holott nem védtem) és azért is mert támadom a fideszt( jogosan, hiszen napról napra kevesebb énzünk lesz ha kitalálnak még valamit)

2011. szept. 22. 18:11
 26/33 anonim ***** válasza:
Van jobb a pártoknál, de a jelenlegi pártrendszerben nincs. Hidd el, hamarosan át fog alakulni a társadalmi rendszer, mert az embereknek elegük van belőle, hogy hiába szavaznak 4 évenként. Az emberek néhány esemény után már készek lesznek lemondani olyan dolgokról, mint szavazás, csak hogy haladás legyen.
2011. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 doboszoli ***** válasza:

Kedves csuzlee!

Ne vedd magadra, úgyis mondhatnám, hogy ne azt figyeld mit mondok...

2011. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
47%

Nincs. Az MSZP mindent ellopott. Most meg a Fidesz nem tud szarból várat építeni.

Persze nem védem őket, mert a Munka törvénykönyve, az egykulcsos adó és mellette meg az adójóváírás eltörlése már tényleg nálam is kiverte a biztosítékot.

Én a Jobbikra szavaztam, eztán is rájuk szavazok. Már ha egyáltalán elmegyek szavazni.

2011. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Utolsó: a te részed elejével egyetértek, viszont én még nem szvaztam(nem voltam akkor 18) és nem tudom, hogy megyek e majd szavazni, ha igen jeleneg a jobbikra szavaznék, de félek rájuk szavazni, másra nem akarok két választás lesz vagy megyek és jobbik vagy nem megyek
2011. szept. 22. 20:17
 30/33 anonim ***** válasza:

"Végül is 4 évre választottuk meg őket nem másfélre, vagy tévedek?"


Igen.

2011. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!