Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemények a cikkről? "Miről...

Vélemények a cikkről? "Miről álmodnak az egyetemisták? "

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 25. 16:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:56

vagyok


azért vagyok korcsfajzat, mert nem áldozom be a saját jövőmet, csak azért, h a politikusok és 1-2 etnikum zsebét tömjem tele azzal a pénzzel, ami nekem járna?


akkor inkább feláldozom a nagy, hazafias, magyaros eszméimet - amik egyébként nincsenek - és elhető életet élek valamelyik általatok annyira fikázott nyugati országban (amelyekben mellesleg 2x olyan jól élnek az emberek, mint nálunk...)

2011. szept. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

57-es egy troll, fölösleges rá reagálni.


A korcsozáson kívül semmit nem érte el az életében.

2011. szept. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Igen, 57%os az a típusú ember, aki hazaárulóz, korcsoz másokat, azokat, akik elköltöznek, mert jobb életre vágynak. Felesleges az ilyen habzó szájú embernek érvelni, úgysem érti meg, annyira primitív és ostoba :)És köszönjük, hogy beszóltál, a nyugati országok többek között abban is előbbre vannak, hogy elfogadják a homoszexualitást.
2011. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

"Mert ők még nem, vagy csak kis mértékben estek át az oktatási rendszer agymosásán, ezért objektívabb a világképük."


Milyen agymosás?

2011. szept. 26. 12:34
 25/31 anonim ***** válasza:

""az ilyen szlavisztika szakok mi a jó istenre jók, pláne nyelvtudás nélkül?!"


Fordítani mondjuk egy olajvállalatnak.

ja és nyelvtudással, másképp el sem tudják végezni..."


Az ilyen szlavisztika, germanisztika meg anglisztika szakokon nem fogsz nyelvet tanulni, ezt az ottani tanárok is mondják, hogy ez nem erre való, ezért is mondta a csávesz, hogy azért választotta ezt a szakot, mert ide nem kell nyelvtudás, tehát el lehet kezdeni nélküle is....de hogy mire jó, az aztán nagyon jó kérdés még mindig. Fordításhoz tolmácsképzés kell, nem ilyen szlavisztika meg hozzá hasonló szemetek.

2011. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok, milyen pl. az anglisztika szak, miért okoskodtok?:) Nem lehet nyelvet tanulni ott?? MI van? Angolul kell vizsgázni, angolul vannak órák, perfekt angoltudás nélkül nem mész ott semmire. Persze, csak a sulimról tudok nyilatkozni. Az igaz, hogy nem ott kell megtanulni angolul, hanem előtte.
2011. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ezért modntam, hogy semmire sem jó, ha nincs nyelvtudásod ahogy odamész, ott nem fogsz tudni megtanulni.


A tanárok mit mondanak, mire jó az? Mert minket mindig óva intettek ilyen szakoktól a tanárok.

2011. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem járok oda, csak tudom, hogy milyen, mert voltam bent egy órán, és a régi angoltanárom anglisztikán végzett, abban az iskolában, ahova én is járok. Na, ő pl. gimnáziumi angoltanár lett. De szerintem fordító, tolmács is lehet valaki, csak szakosodni kell, vagy vhogy így van.
2011. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Fogjátok fel: anglisztikára, germanisztikára, és francia szakra (gallisztika?) nem lehet kiváló emelt szintű nyelvi érettségi, azaz felsőfokú nyelvvizsga, vagy azzal egyenértékű tudás nélkül. A szlavisztikán belül ez áll az oroszon kívül az egyéb nyelvekre, mert lengyelt, csehet, szlovákot, szlovént stb. nem igazán tanítanak, ugyanígy nem követelmény a kínai, japán, koreai, mongol stb. nyelvtudás sem, mert ezekből is viszonylag kevesen érettségiznek.
2011. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Gondolom, spanyol és olasz tanulmányokat sem igazán lehet felsőfok nélkül kezdeni, bár nem tudom, mennyiben törekednek ezekre a gimnázisták bekerülni...
2011. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!