Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajotok van Wass Alberttel?

Mi bajotok van Wass Alberttel?

Figyelt kérdés
Most láttam a kérdését valakinek, meg a kommenteket...
2011. szept. 26. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Magyar volt, nem jobboldali. Ma mélymagyarnak, turbómagyarnak, vagy nagymagyarnak hívnák őt.
2011. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem tetszik, amiket írt. Jópár könyvét elolvastam, nem a levegőbe beszélek.

Ha egy nagy magyartól akarok olvasni, akkor inkább Széchenyit választom.

2011. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
En 1 könyvét olvastam. A 13 almafát nekem de nekem az nagyon tettszett.
2011. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én sok könyvét olvastam, bár közel sem mindet. Amit szeretek az írásaiban, az az, hogy olyat képes tenni a szavaival, mint Munkácsy a festékkel. Magam elé tudtam képzelni a helyeket. Szinte láttam az emberek arcát, a ruházatukat. Éreztem az esti tábortüzek illatát, vagy a juhtúrós puliszka ízét. Erdély az ő szavai által vált számomra elérhetővé. Nem voltam még Erdélyben, de tudom, ha megyek egyszer, akkor olyan lesz, mintha visszamennék egy szeretett helyre.
2011. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
Két könyvét olvastam, de mindkettő nagyon tetszett. Sokkal jobbak, mint a mai celebjeink hulladékszagú firkálmányai. Wass Alberttel pedig semmi baj nincs.
2011. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!