Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miert nem birjak megerte...

Sokan miert nem birjak megerteni (pl. Covenant), a jobbik utalattal meg ocsarolassal nem er el semmit, hanem a ciganykerdest kell megoldani es akkor a szelsoseg is feloszlik?

Figyelt kérdés

Mit nem lehet ezen megerteni?Ezzel a viselkedessel ok se kulonbek egy szelsosegestol, mert uo. felkegyelmuek.

Szal nemertem en ezt.


2011. okt. 3. 21:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Nincs rá szükség, neked nem adunk hitelt :)
2012. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Azért van ebben az egészben annyi jó hogy fentről tudom nézni az ilyen típusú embereket. Hogyan is szerethetnének sokan egy olyan topicban ahol a legtöbb ember a Lázár féle emberekből áll? Pontozzatok csak le nyugodtan, ennyi örömötök legyen legalább az életben.
2012. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
A trollok alapvetően unalmasak, így te is, kolopele barátom. Vagy a szőlő savanyú nektek, vagy a hétköznapi életben égtek be állandóan, ezért a neten próbáltok másokat beégetni. Eddig kivétel nélkül remekül észrevehető ez minden hozzászólásodban, jó nagy adag kisebbségi komplexussal, amit felsőbbrendűségi érzésnek maszkírozol. Hogy ezzel mi célod van, nem tudom, de legalább ennyi sikerélményed lehet, hogy 2-3 percekig foglalkozik veled is valaki...
2012. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Lesz is .


ELVTÁRSAK PONTOZZÁTOK LE KOLOPELÉT!!! TÁMADÁS!

2012. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Mit szólnál egy személyes találkozáshoz, Mesterséges barátom? Egy ember így került dolgozni hozzám, hátha neked is összejön. Rajtam nem múlik, ha ez kell ahhoz hogy ne hidd hogy trollkodom. Tudod volt egy saját fórumom, amin névvel, foglalkozással lehetett csak részt venni, és persze csak jól menő vállalkozóknak szólt eredetileg, de a sok bunkó beszólogató miatt abbahagytam. Utána rátaláltam erre, és azóta éjszakánként itt vagyok néha. Abban igazad van, hogy nem sok értelme van, ez itt nem ugyanaz a szint ami a sajátomon volt az elején.
2012. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Azt tudod ,hogy sokan utálnak?
2012. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Ez az ára annak ha valaki magas szintre képes jutni. Akit nem ismernek konkrétan csak a sikereit látják, hallják azt utálják. Akik viszont személyesen ismernek érdekes módon nem utálnak, a nálam dolgozók meg pláne nem. Magyar mentalitás ez az utáljuk azt aki nem csóró. A magyar a legirigyebb nemzet a világon. A korom miatt is vannak tapasztalataim jócskán, nem csak az életpályám végett.
2012. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
75%

Ez valamiféle betanult szöveg nálad? Te milyen sokra vitted, mindenki nagyonnagyon szeret téged, aki meg nem, az irigykedik rád? :DDD komolyan, mint egy feltűnési viszketegségben szenvedő fiatal tinilányka a rózsaszín vattacukor barbivilágában...


Nekem teljesen fölösleges emberkedni, kolopele, jó ideje már mindenkinek nyilvánvaló hogy trollkodsz fel-alá, miközben elvárod hogy kisistenként nézzenek fel arra hogy mit vetítesz az alagsorból a pizza és a Dr. Pepper mellől nekünk...

2012. jan. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
A találkozóval kapcsolatban nagyon kitérsz. Nincs benned elég bátorság, vagy olyan jól keresel?
2012. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Én találkozom vele, Te Zoli és te? Mennyünk együtt.
2012. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!