Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miert nem birjak megerte...

Sokan miert nem birjak megerteni (pl. Covenant), a jobbik utalattal meg ocsarolassal nem er el semmit, hanem a ciganykerdest kell megoldani es akkor a szelsoseg is feloszlik?

Figyelt kérdés

Mit nem lehet ezen megerteni?Ezzel a viselkedessel ok se kulonbek egy szelsosegestol, mert uo. felkegyelmuek.

Szal nemertem en ezt.


2011. okt. 3. 21:44
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Hehe, berosálok. Egy rólam szóló topikban Kolopelét ekézik! Hová fajul ez a világ :DDD


Kolopele, ne hagyd magad!

2012. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Ja

Kettő a kettő ellen

Én és Zoli , engem is Zolinak hínak

És Covent és kolopele.


Zoli + Én VS kolopele+Covent

2012. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
22%
Ezen ne múljon, én is találkoznék vele :) majd épp tőle fogok megijedni...
2012. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Fogjanak össze a Zoltánok és győzzük le : kolopelét és Coventot .

Jó? Harc hát legyen harc!

2012. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Jó éjszakát nektek, holnap jövök újra háborúzni.


Jó éjszakát : Mesterséges_zoli, kolopele, covent.


Üdv:11ZOLI1


További jó harcot.

2012. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Egyébként nem vagyok jobbikos,csak a pofátlanságot meg a trollkodást nem csípem...
2012. jan. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Nekem pedig valahogyan az az érzésem, hogy a két kakaskodó Zoli összéletkora max. 30 év.
2012. jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Igazad lehet, covenant. Kis szórakozó tinédzserek lehetnek. Mondjuk ha romák és családostul jönnének majd, akkor azért nem árt ha felkészülök. Egyéb esetben nem jelentenének komolyabb problémát. Tudod, covenant, a romáknál a bűnöző rétegre gondolok, nem a normális rétegre, akik sokak szerint nem is léteznek. Pedig sokan értelmesebbek a nagy magyaroknál. Azért csúcs, hogy ilyen idősen ekkora marhaságokba képes vagyok belefolyni. Jó éjt mindenkinek.
2012. jan. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Nem kakaskodok, hisz mint tudjuk, nekem nincs gyáracskám amivel lehetne, csak szembesítelek önmagaddal. Egyébként kolopele, néhány másik kérdésnél körömszakadtáig védted a szegínromákokat, most meg hirtelen veszel egy 180 fokos fordulatot és őket hozod fel rossz példának?


Na például az ilyenek miatt nem tudlak komolyan venni valamiért. Ne haragudj, my mistake.

2012. jan. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
A romákat kissé félreértelmezed. Soha nem védtem azokat akik bűnözésre hajlamosak, csak az általánosítást nem szerettem soha. Az hogy a bűnözésre hajlamos része igen veszélyes és brutális nem tagadtam soha. Te próbálsz meg mindent szándékosan félremagyarázni.
2012. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!