Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha utólag rájöttem, hogy...

Ha utólag rájöttem, hogy hibáztam a népszámlálási kérdőívben, de már leadtam akkor hogy javítsam ki? Felelősségre fognak-e vonni e miatt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 10:12
 1/7 asmosys ***** válasza:
100%
Ha neten töltötted ki, még javíthatsz 16-ig. Ha leadtad sincs nagy gond. Elméletileg anonim így nem tudnak beazonosítani, illetve a válaszok valóságtartalma sem ellenőrizhető. Nyilván sok véletlen és sok szándékos hibákat tartalmaz majd a nyilvántartás. Mint mindig, mindenhol. :))
2011. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ha anonim, akkor honnan tudják, hogy leadtam-e?


Amúgy a személyi kérdőíven van a 4. kérdés, amelyben a lakáskérdőívre vonatkozó adatokra hiavatkoznak. Namármost, nekem itt a kollégiumba kezembe nyomták ezt a személyi kérdőívet, a lakáskérdőívet még életembe nem láttam. HONNAN A FRANCBÓL TUDJAM, hogy a lakáskérdőíven melyik címem szerepel (az otthoni vagy a kollégiumi) ???!!!???

2011. okt. 6. 10:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha szarul kérdeznek, persze hogy hibás válaszokat fognak kapni. Annyira meg nem érdekel az egész, hogy normálisan utánanézzek, mire is gondoltak ők valójában.
2011. okt. 6. 10:24
 4/7 asmosys ***** válasza:
Elméletileg minden lakcím kap egy kérdőívet. Az látszik hogy honnan nem érkezett vissza.
2011. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Idegbeteg számlálóbiztos ***** válasza:
100%

Nyugalom emberek, semmi pánik! MINDENKI NYUGODJON MEG! Itt vagyok már.

Na szóval, téged ezért senki nem fog megbüntetni. Nem kell félni.

2011. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"HONNAN A FRANCBÓL TUDJAM, hogy a lakáskérdőíven melyik címem szerepel (az otthoni vagy a kollégiumi) ???!!!???"


A lakéskérdőíven mindig az aktuális cím szerepel.

Nyilván ha a kollégiumban kaptad a kérdőívet akkor az a kollégiumi lakáskérdőívhez tartozik hozzá. Így a koli címe van rajta.

2011. okt. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lett gond, gondolom.
2020. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!