Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai napig nem kaptam népszám...

A mai napig nem kaptam népszámlálási kérdőívet. Hová menjek, kitől kérjek, hogy ne büntessenek meg?

Figyelt kérdés

Mérgemben gondoltam arra is hogy hagyom a francba az egészet,fogok én rohangálni két kisgyerekkel a kérdőív után...de parázok hogy kiderül,és megbüntetnek.Nem tudom bebizonyítani hogy nem volt a postaládámban...

Szomszédok kaptak,de kézbe.Lehet hogy nem dobják postaládába,csak kézbe adják,és ezért nem kaptam mert nem voltam itthon akkor?

Honnan szerezzek?Várjak még?De meddig?Járt így más is?


2011. okt. 10. 15:38
 1/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk fél éve van ez a lakcímem,mondhatjuk "friss".De az előző címemen lakóakat is megkérdeztem,és oda sem dobtak be nevemre szóló bármilyen borítékot...

Bezzeg amilyen peches vagyok,ha ez miatt megbüntetnének,az tuti hogy akkor meg megtalálnának...

2011. okt. 10. 15:43
 2/5 anonim válasza:
Szerintem menj át ahhoz a szomszédodhoz, aki kézbe kapta a borítékot. A borítékon rajta kell lenni a számlálóbiztos nevének, telefonszámának. Hívd fel, és beszéld meg Vele, hogy miért nem kaptál, és hogyan kaphatnál. Szerintem ez a legegyszerűbb út, és ne várj tovább, amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra :), akár megbeszéltek egy időpontot, eljön, kitöltitek oszt annyi, le lesz róla a gond :).
2011. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Más is járt már ebben a cipőben! A hónap utolsó napjáig tart a népszámlálás! Azért nem vagy büntethető, ha nem kerestek meg!

A legjobb megoldás tényleg a szomszédnál érdeklődni a kérdező biztos telefonszáma után. Lehet, hogy -valami véletlen folytán- nem is szerepelsz a címlistán, ekkor a számlálóbiztos intézkedik a felvételedről.

2011. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem név szerint dobták be, hanem házszámra (emelet, ajto...) de rajta van a számlálobiztos neve-telszáma. de nem ugy van hogy amugy is mennek mindenképp, elözetes idöpontegyeztetés után? (ha csak nem neten töltöd ki, de ahhoz meg az azonosito a levélben van. és elvileg ha neten kitöltöd, azt a biztosod látja (?) és akkor nem megy hozzád. nemtudom pontosan, ennyit mondtak nekem is az okosok itt a szomszédban :D)
2011. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyuéknál postaládába dobták be, panelba laknak. Pároméknál ahol lakunk, családi ház ott is bedobták postaládába.

Ha neten töltöd ki szólni kell a biztosnak, h oda ne menjek feleslegesen! A borítékon rajta van az elérhetősége.

2011. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!