Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán jól alszik éjszaka a...

Orbán jól alszik éjszaka a tudattal hogy teljesen tönkreteszi az országot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 16:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Orbán eddig is leszarta az egészet. Neki a HATALOM volt a fontos. Uralkodni akar.
2011. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem hinném, hogy volna lelkiismerete.
2011. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%

Azzal a tudattal alszik jól, hogy itt minden az övé, élő és élettelen egyaránt, és hogy örök élet meg egy nap ő fog kormányozni.

Mindenki neki adózik, neki jattol, és mivel a kis fosch fizetésből nem lehet félretenni, tiltakozni meg lázongani se fognak, mert hétfőn munka van. Jobban féltik az emberek a kis xaros állásaikat, mint az életüket, ott is fognak megdöghleni.


Megszámolja a kis vagyonkáját, és elégedetten megy feküdni.

2011. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
Elégedett, ezt akarta elérni!
2011. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
21%

Nem teszi tönkre az országot.

Amit az MSZP csinált az volt egy ámokfutás.

2011. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem a faszt nem!
2011. okt. 9. 16:38
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem teszi tönkre az országot.

Amit az MSZP csinált az volt egy ámokfutás."


Kedves honfitársam!

Egyik kutya, másik eb...

2011. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkoztam. Attól még nyugodtan aludna, hogy tönkreteszi az országot, és különösen a szegény, elesett embereket. Ugyanakkor én még a személyiségzavarai ellenére mindig elég értelmesnek tartom ahhoz, hogy megsuhintsa a bukás szele. Nem minket félt, legfeljebb magát féltheti. És hát Napnál világosabb, hogy szorul a nyaka körül a hurok. Miután nagy büszkén elűzte az IMF-et, és közölte, hogy nem enged Brüsszel diktátumának, majd még pár hete is azt mondta, hogy nem nyugszik, amíg le nem győzi a bankokat, hamarosan rá kell ébrednie, hogy pillanatokon belül nem lesz, aki finanszírozza a nagyratörő álmait. A kanai miniszterelnököt messiásként fogadta és ugrálta körül, de mára teljesen világos, hogy Orbán Kínát se érdekli, és eszük ágában sincs megmenteni. És nyilván Szaud-Arábiába vagy az Tanganyikába is hiába rohangál. Marad az ország kivéreztetése, Európa legmagasabb áfája, a különadó most már lassan mindenre és mindenkire, de világos, hogy ez még rövid távon sem fenntartható.


Én látom Orbánon a kiborulás első jeleit, azt, hogy talán valamit felfogott abból a csődtömegből, amit előidézett. Nyugaton mindenki utálja, rühelli, és alig várják, hogy megszabaduljanak tőle. Megtalálják a módját, hogy ellehetetlenítsék. Csak előtte minket lehetetlenítenek el, mert ez másképp nem megy.

2011. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
A választások előtt is jól aludt, pedig tudta, hogy átver egy egész országot, ok, hogy sok ígéret túlzás volt, de akkor nem kellett volna hergelni a népet, ha ők ugyanazt csinálják csak drasztikusabban.
2011. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem nem teszi tönkre, szerintetek meg igen.

Ennyi!

Ezerszer jobb, mint az MSZP.

Azt, hogy hogy alszik éjjel, meg nem tudom.

2011. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!