Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mi lesz az eredmény a...

Vajon mi lesz az eredmény a második kerületben?

Figyelt kérdés
Vajon képes lesz még a Fidesz nyerni? Vagy nyer az az idióta Lévai Katalin, az LMP visszalépésével? Én nem szeretem a Fideszt, de inkább a Fidesz, mint az MSZP, és az nőszemély...
2011. okt. 10. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég szoros lehet a verseny.


Ez volt 2010-ben: Fidesz 53%, MSZP 23%, LMP 12%, JMM 7%, MDF 5%. Az MDF és LMP most a szoci jelöltet fogja támogatni, tehát a 2010-es eredményekre vetítve ez 53:40:7. Valószínűleg a Fidesz nyer, de csak kis különbséggel.


A legviccesebb az lesz, amikor a jobbikosok magyarázzák, hogy megint előretört a Jobbik, mert már a 3. helyen van 6%-kal :)))

2011. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jó, azért a második kerületi Jobbik eredmény nem az országos Jobbik eredmény.:) Sárréten például 29%-ra jöttek fel.:) És több közvélemény-kutató szerint is másodikok.(Én egyébként jobbikos vagyok.)
2011. okt. 10. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

"Én nem szeretem a Fideszt, de inkább a Fidesz, mint az MSZP, és az nőszemély."


éééés BUMM így lett a kétharmad...

Protest szavazatról hallottál már?

2011. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem sima FIDESZ győzelem alacsony részvétellel. Ez a kerület mindig is fideszes volt a rendszerváltás óta és tele van jómódúval (Rózsadomb), akiknek folyamatosan kedveznek.
2011. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17:51


"inkább a Fidesz, mint az MSZP, és az nőszemély"


- ez pl. protest szavazat az MSZP ellen.

2011. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!