Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért van Magyarországon ennyi...

Mért van Magyarországon ennyi szélsőjobbos?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok helyen több van, de még ez is sok belőlük.
2011. okt. 10. 21:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
37%
Ne hazudj a kérdésben! Kevés van.
2011. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
18%

lassan bulgáriában is megtízezerszereződik a számuk, egészen egyszerűen a cigányok miatt.

jó, ez így rasszistának tűnhet, mondjuk úgy, hogy azok miatt a politikai körök miatt, akik a cigányokat pozitívan diszkriminálják évtizedek óta, az éhbérért robotoló magyar agya pedig ledobja az ékszíjat, ha a befizetett adóját elosztogatják alanyi jogon, ő meg nem kap semmit, ha elveszíti a munkáját, és szorult helyzetbe kerül, csak mert nem vallja magát kisebbséginek.


remélem senkit sem sértettem meg."


Megszólalt a társadalomtudós...

2011. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
7. hozzászóló: A nácik keresztények, szóval nem értem hogy Norvégiába mért gyújtogatnak templomokat, de a többi érved elfogadható.
2011. okt. 10. 22:12
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
mert féltik asszonyaikat és gyermekeiket a cigány hordáktól! védekezni kell, együtt erősebbek vagyunk!
2011. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%

"A nácik keresztények, szóval nem értem hogy Norvégiába mért gyújtogatnak templomokat, de a többi érved elfogadható."


A nácik a kereszténységgel való érvelést arra használták fel, hogy népszerűbbek legyenek a nép körében, nyilván a 30-as években egy konzervatív kultúrájú európai országban majdnem mindenki keresztény volt és ezzel be tudtak vágódni az embereknél. Egyébként a főnácik és különösen Hitler kifejezetten utálta a kereszténységet és az ógermán pogány vallást tisztelte.


A Holokauszt alatt rengeteg katolikust vittek haláltáborba akiket Hitler különösen utált a keresztények közül.

2011. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%

"7. hozzászóló: A nácik keresztények, szóval nem értem hogy Norvégiába mért gyújtogatnak templomokat, de a többi érved elfogadható."


Norvégiában akkor valószínűleg nem. :D

Náluk a nacionalizmus valószínűleg az ősi skandináv isteneket helyezheti előtérbe.

2011. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%

"Mért van Magyarországon ennyi szélsőjobbos?"


Mert impotens demokráciában élünk.

A Francia királyságban valószínűleg azért volt sok köztársaságpárti, mert a királyság volt impotens.

A Weimari köztársaságban azért volt sok nemzszoc, mert akkor az volt impotens.

2011. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
21%
Azért még mindig több demokrácia párti van, mint szélsőséges, akkor mégis csak a szélsőség töketlen nem igaz?
2011. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt mert egyre rosszabb az életszínvonal, másrészt meg Trianon. Érdekes módon olyan országokban, amelyekkel nem g*ciskedtek annyit más országok a történelmük folyamán, és a bevándorlókkal sincsenek komolyabb bajok, ott valahogy kevéssé jellemző a szélsőjobboldali jelenlét. Vajon miért...
2011. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17%
Vajon miért van az, hogy hozzárendeltél 3 teljesen vitatható és különálló dolgot egy negyedikhez és úgy mondod, mintha teljesen magától értetődő lenne?!
2011. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!