Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért van Magyarországon ennyi...

Mért van Magyarországon ennyi szélsőjobbos?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok helyen több van, de még ez is sok belőlük.
2011. okt. 10. 21:50
1 2 3
 21/24 Panda Péter ***** válasza:
16%

"Miért van Magyarországon ennyi konformista, szoclibek által lebutított, tévén felnőtt bólogató jános?"


Miért van Magyarországon ennyi primitív, radikálisok által feltüzelt, agresszív idegbeteg?

2011. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Panda Péter ***** válasza:
45%
na jó, ha lenne az adott csoport tagjaival konfliktusom, akkor nyilván én sem zárnám őket a szívembe és így sem tetszik a viselkedésük, hogy még nem volt velük komolyabb összetűzésem. DE azért kiírtani nem akarom őket családostul, az összeset. azt hiszem, akinek ilyen vágyai vannak, annak bizony komoly lelki problémái vannak és segítségre szorul.
2011. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én egy nagyvárosban lakom, de jó ha havonta 1 szélsőjobbost látok, de az is egyedül bóklászik és nem veri a nyálát. Egyébként a kérdező azt hiányolja, hogy nem inzultálnak senkit? A kérdésben egyébként akad néhány helyesírási hiba, nem ártott volna átolvasni és utána kiíratni.
2011. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az emberek afelé az oldal felé hajlanak, amelyik a legtöbbet kínálja neki.
2011. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!