Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szeretjük Orbán Viktort?...

Miért szeretjük Orbán Viktort? Nyilván van pozitív oldala is. Feltették miért nem szeretjük, most itt van az ellenkezője

Figyelt kérdés
Mindkét oldalnak meg kell adni a lehetőséget, hogy oda vissza lássuk, hogyan vélekednek az emberek ugyan azon személyről
2011. okt. 12. 07:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Függetlenül attól, hogy mennyire ki nem állhatom, amikor tavaly nyert a Fidesz, megállapítottam, hogy Orbán így idősebb korára egész jól néz ki :D Na, kb. ennyi. (A félreértések elkerülése végett: igen, lány vagyok.)
2011. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Igen, nekem meg az tűnt fel, hogy mostanában a fiatal magyar lányokat egyre inkább vonzódnak a cigány férfiakhoz, legalábbis egyre többet látok kézenfogva sétálni az utcán.


(Félreértés ne essék, férfi vagyok)

2011. okt. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%

Orbán egy politikus. Normális ember azt szereti, akit ismer. Az ide írogatók közül szerintem eléggé kevesen ismerik Orbánt.


Éppen ugyanúgy vonatkozik arra is, hogy utáljuk. Orbán csinál egy munkát, meggyőződésből, vagy sem, a lényeg, hogy valamilyen módon csinálja. Ez őt, mint embert annyiban minősíti, hogy van az a pénz, amiért...


Mint ahogy minden ideírogató is hazudna bármit, ha kapna érte egy rakat pénzt. A törvényeket nem ő hozza, az intézkedéseket szintúgy nem. Csupán a kirakatember, aki kezet fog a diplomatákkal, aláír papírokat (de az is inkább az államfő feladata) felolvassa a szakembergárda által írt papírokat. És ezzel kb ki is merült az, amit Orbán csinál. Mint ahogy az amerikai elnöknek sem feladat az intézkedés, csupán ő a kirakatember, akit a népek gyűlülnek/szeretnek, és a legtöbbnek elképzelése sincs arról, hogy az adott figura mit is csinál...

2011. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
09:13-as, nem azt mondtam, hogy a cigány férfiakhoz vonzódnék (mondjuk nekem tök mindegy), pusztán megállapítottam, hogy esztétikailag nem is rossz. Mármint tévén keresztül, amúgy a francnak sem kéne, életkorilag amúgy is kb. az apám lehetne.
2011. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

09:20

Remélem tisztában vagy vele, hogy hülyeségeket beszélsz.

2011. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mert céltudatos, a cél ugye szentesíti az eszközt, és mint

ilyen mindent megtesz hogy sokáig szerethessük a legfőbb bársonyszékben.

Jól választ(at)ja meg a többieket, elnököt, alkotmánybírót, ügyészt, így egyetértés van mindenben és ugye tudjuk az egyetértésben lehet a leghatékonyabban dolgozni, így juthat legtöbbre az ország.

2011. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Senki sem szereti azt a görényt, a kérdés fals.
2011. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Mint ahogy minden ideírogató is hazudna bármit, ha kapna érte egy rakat pénzt."


Egyetlen ideírogató hazudik, az pedig te vagy.

2011. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Mint ahogy minden ideírogató is hazudna bármit, ha kapna érte egy rakat pénzt."


Már ne is haragudj, de 100 milliárd forintért sem tenném tönkre egy nemzet jövőjét. Főleg, ha az én nemzetemről van szó.

Ha te igen, akkor egy elég undorító féreg vagy.

2011. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na, a sok hős gerinces nacionalista :) Ismerem az ilyeneket, nem kell bemutatkoznotok. A legtöbb ilyen fajta ember pont arról híres, hogy addig terjed a nacionalizmus, amíg a saját érdek. Amint valami fárasztó, vagy nem éri meg, máris pfuj.
2011. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!