Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki "hazaáruló" és miért?

Ki "hazaáruló" és miért?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok "magunkfajta" ez már ok?
2009. máj. 1. 05:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

előzőre:


Mert ordító a párhuzam és a jellemrajz, illetve ijjesztő.

Az, hogy OV cigány vagy sem lényegtelen, de ha megnézed Hitler Sickengrubent akkor láthatod mennyire megtestesíti a germán übert, magas, szőke, kék szemű árját. Vagy mi?


Rossz a példád, a szocik valóban ott vannak, nyertek, vannak, ha nem nyernek majd nem lesznek, és már szerintem nem szocik csak annak látszani akarók, már nem a régi Horn félék akik tettek is jót, és jó irányba vitték az országot.

A párhuzam:


Amikor a kormány megoldotta a válságot a régi németországban, jöttek a besokalt tömeget áltató nácik és a babért ők aratták le.

Hornék megteremtették a gazdaság alapjait, beindult a gazdaság, de jöttek mások s learatták a babérokat, és éltek abból amit elődeik megcsináltak osztogattak, dejóléltünk stb.

A gazdaság megsinylette, az utód fent akarta tartani azt ami volt, de már egy ujra felélt vagyonal gazdálkodott, de ugye osztogatott ő is.

Most itt tartunk.....

Ki a hazaáruló?

majd eldönti az utókor...

2009. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
20:57 köszönöm,talán ez volt a legőszintébb válasz eddig.Persze köszönöm a többi választ is!
2009. máj. 10. 21:03
 23/33 anonim ***** válasza:
80%
A Felcsút SE középcsatára
2009. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Szivesen.


Nem ellenségek vagyunk, a legtöbben ebben az országban, és nem gyülölet vezérel minket csak máskép látjuk a dolgokat,


A gyülölet abból ered, mikor az ellentétek kihasználói, felszítják a vélt és valós, sérelmeket.

a tömeg meg megy utánna elhagyva gondolatait, értékeit, gyakran emberiességét is.

Az elme meg bebújik egy sarokba és a végén előjön megsiratni a felesleges áldozatokat.

A de később felelősöket keres igazolva saját ártatlanságát, és megbosszulja, majd újjabb felelősöket keres a bosszúért........


Ez is emberi tulajdonság....


"A csendesek viszik előre a világot, a hangosak meg learatják a babérokat."

By Babylon 5 a kezdet c filmben Londo Molari

2009. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Kedves hozzászóló! A gyűlölet Rád nem jellemző, de bizony ellenségk lettünk. Csak a kultúráltság emel ki néhányunkat, hogy a gyűlölet, minzt érzés is elkerül bennünket. Egyébként mindenben egyetértek!
2009. máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Ki? Az, aki a nagy számok törvénye értelmében a hatalomra aspiráns.

Miért? Amit most csinál: Küldöldre megy panaszkodni, lázít, uszít, mely utóbbiak - sajnos - meghozzák a gyümölcsüket.

2009. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

Hihetetlenül nevetséges, hogy néhány válaszból az tűnik ki, mintha akármikor átvehetné a hatalmat egy újkori Hitler, akit nevezzünk mai nevén Viktornak. Teljesen elment az eszetek? Majd Európa ölbe tett kézzel nézi, ahogy teljesen felélesztjük a náci tanokat? Vannak veszélyesebb figurák is nála, mondjuk azok, akik a Gyurcsány és a Bajnai csomag megszületését elindító döntéseket meghozták.

Egyébként rosszul tudom, hogy a FIDESZ éra alatt az ország adósságának a minősítése sokkal jobb volt, mint az őt MEGELŐZŐ és az őt KÖVETŐ kormányok idején? És ennek csak annyi volt a benyújtott számlája, h kisebb reálbér növekedés volt...na de most hol is tartunk hölgyeim és uraim?

2009. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod, a fidesz kormánynak csak az elsó 2 éve volt pozitív, ha közgazdasági ismereteid vannak tudod ez még a korábbi kormány döntései és intézkedéseinek hatása.

A 3 évben meg jötteka statisztikai szépítések, ha van köztisztviselő ismerősőd, aki annakidején a nemzeti vagyonfelmérésben tevékenykedett (PL: mint én) tudhatnád hazudni kellett, olyan adatokkal és sarokszámokkal kellett számolnunk ami még mai napig nevetésre ingerel....


ezek az adatok vagyonként kerültek be a nyilvántartásba, és a nemzetközi jelentésekbe.


PL egy tölgyfa értéke elérte csaknem az 1 millát, egy négyzetméter fű 38000 huf volt, az utak, létesítmények, műtárgyak, értéke meg már NAGYON sok milla.


A könyv szerinti érték sokszor nem érte el az 1% ennek...


Mire jött a fidesz után az uj kormány, már nagyon nagy hiány készült jelenkezni, de a csúszóértékelés már a Meggyesi fején csattant, a Széchenyi terv megbosszulta magát, hozta a kidobott pénz hiányát, és az 5 éves gyorskölcsön amiből az országot ugymond rendbetették, várt hogy visszafizessék...


Persze az mszp sem akarta elveszíteni a hatalmat, ő is vásárolt szavazatokat, a nyugdíjasokat, a valóban alulfizetett köztisztviselőket, és közalkalmazottakat, fedezet meg nem nagyon volt már rá. A 4 metró, a kormányzati negyed tervezete, stb hatalmas pénznyelők, müszakisként sokat elmélkedtem rajta mi is kerül egy 40 m mély szellőzőaknán 2 milliárdba, a választ tudjuk, akárki van ott, valakik mindíg megszedik magukat.


Maradtam szociál- liberális a szó valódi értelmében, nem tudok ettől eltérni mert ellentétes lenne azzal amit én elfogadhatónak tartok, az egészséges emberi gondolkodás, és szabadság, esélyegyenlőség.


Liberális, nem SZDSZ es, az már nem liberalismus, mint ahogy az sem ha kissebbségeket előtérbe helyeznek hovatartozásuk miatt.Lehet ez tetszik a jobbra állóknak is de ettől még nem vagyok jobboldali, szociálliberalista vagyok, nem vetem meg a homoszexuálisokat, mert magánügynek tekintem, és nincs látens hajlamon sem rá ami miatt sokan ellenük fordulnak önmaguk igazolására.

Nem döngetem a mellem hogy magyar vagyok, és bevallom sokszor szégyenkezem miatta, teszem a kötelességem, befizetem az adót,járulékokat, nevelem lányaim, tiszteletre, becsületre, toleranciára.


Egyenlő esélyt, ennyit nem többet, egyforma közterheket, ezzel mindenki egyetért igaz?


De ha mindenki, akkor miért nem valósul is meg?



Amennyiben érdekel a téma a világbank honlapján hozzáférsz a valós gazdasági növekedési adatokhoz...

2009. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Aki arra az egyszerű kérdésre - (Tételezzük fel, hogy személyesen ismer vagy lát, nem csak így névtelenül, mert még ne is a saját nevünön regisztrálunk!), amit az

ÉN EGÉSZ ÉLETEMBEN CSAK IGAZAT MONDTAM kijelentésem után feletennék, hogy BIZTOS, HOGY IGAZAT MONDTAM? - nem tud helyesen válaszolni, nem is érdemli meg, hogy izázzunk vele erről a témáról, tehát attól, hogy Viktorka ezt állítja magáról, még nem biztos, hogy igaz!

2009. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz! A nevet már ki sem kell mondani.
2009. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!