Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik állítás...

Szerintetek melyik állítás igaz Orbánról?

Figyelt kérdés

1, Nem ért ahoz amit csinál, és megvezették.


2, Ért ahoz amit csinál, csak eladta az országot.


3, Érti amit csinál és komolyan gondolja hogy jó lehet.


4, Érti amit csinál csak nem ismeri a társadalom valós helyzetét.


5, Nem érti amit csinál és nem ismert a társadalom valós helyzetét.


6, Minden rendben, csak aki nem bízik abba amit csinál az nincs tisztában a helyzettel?


Állítás száma / a válaszoló neme / a válaszoló kora


2011. okt. 14. 08:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

3.

40/F


(ennél jobb dolgod nincs?)

2011. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

3.

Annyi kiegészítéssel, hogy a társadalom viszont úgysem partnere egyik kormánynak sem, semmiben.

32/F

2011. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%

5, úgy, hogy nem érti amit csinál, de ismeri a valós helyzetet, csak nem érdekli.

29/f

2011. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
3, Érti amit csinál és komolyan gondolja hogy jó lehet. 41/F (Orbánfóbiád van?)
2011. okt. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Én már tényleg nem tudom, b*szki, de hogy vagy h*lyék ahhoz, amit csinálnak, vagy szemétládák, az 1000%.
2011. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

"a társadalom viszont úgysem partnere egyik kormánynak sem, semmiben."


Elnézést kérek, hogy nem tapsikolok örömömben, amikor ezermilliárdok elpárologtatása után belevágják a pofámba, hogy nem érek semmit, mert a 90 ezer forintos keresetemmel, amiért 2 műszakban gürcölök, én csak egy senki vagyok.

Igen, természetesen megint mi vagyunk a majmok...

2011. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem is olyan verzió, hogy tudja ő nagyon is, hogy mit csinál, de lesz@rja, hogy kinek milyen a helyzete, a lényeg, hogy ők megszedjék magukat.
2011. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

Nagyapám mondta jól pipázás közben.


"Te gyerek... itt meg kéne fogni és agyon kellene bas*zni pár embert... aztán rend lenne itt. Kezdhetnénk azzal a sok tetűvel... akik a Parlamentben terpeszkednek.

Kiválogatnánk őket, hogy melyik jó, melyik rossz... aztán a rosszakat bevágnánk a pincebörtönök egyikébe, amit az ő apukájuk építetett nekünk a szocializmus alatt... és úgy kínoznánk, ahogy velem is tették '56 után. Ameddig ki nem köpik, hogy ki mit csinált és kinek dolgoznak valójában... aztán leadni a vallomásokról készült felvételeket a Híradóban és elterjeszteni az egész világon, hadd... lázadjon fel minden országban a tömeg ellenük!

2011. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

5. és valamilyen szinten meg is vezetik.

43/F

2011. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
6. Nem ért ahhoz, amit csinálnia kellene, de legalább tudja, hogy szar, csak nem ismerheti be.
2011. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!