Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted melyik állítás az...

Szerinted melyik állítás az igaz a jobbikról?

Figyelt kérdés

Kapitalista.

Antikapitalista.

Antiglobális kapitalista.

Protekcionista kapitalista.

Kommunista.


2009. okt. 18. 09:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
35%

ennyire tisztán egyik se, de egy nagyon fontos jellemzőt kihagytál a felsorolásból:

IDIÓTA

2009. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
55%
Egyik sem.
2009. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
nemzeti radikális
2009. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
57%
Nemzeti radikális? Inkább egyszerűen csak MAGYAR. És ez a szép bennük.
2009. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
77%
Protekcionista.
2009. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%

Magyar?

Én tudjátok mit nem értek ... van ugye nekik (nem kifejezetten így szó szerint leírva, de bizon yvan ..) egy olyan beütésük is, hogy pl. fúj buxik, azok se magyarok, mert egy magyar nemlehet buxi, én ilyet hallottam már nem egy úgynevezett jobbikostól.

Na ezt valaki világítsa meg nekem, miért függ össze egy szexuális orientáció utálata a pártprogrammal? Nekem érthetetlen, pedig létezik ajelenség. Hiszen van holland meleg is meg meg belga meleg meg spanyol meleg, na így aztán magyar meleg is.

Mi a frászért magyarabb valaki, ha heteró ?

(ja és én lány vagyok, csak már nem egyszer felhúztak ezzel a baromsággal, egy "nagyon" jobbikos válaszolhatna)

2009. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
57%

Bu.i->Liberalista->A nemzeti öntudat ellensége

Amúgy aki bu.i az menjen pszihológushoz, mert beteg. Bár az már más kérdés hogy erre megy a média, hogy megbetegítsék az embereket.

2009. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
47%
Egyik se talált.
2009. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
45%

Kommunista. Elvégre világosan leírják a programjukban, hogy nem azt nézik, mi nyereséges, hanem azt, hogy mi a jó az emberknek. Ez pedig nem más, mint maga a kommunizmus.

Csak annyi vele a baj, hogy egy pénzalapú világban ez a hozzáállás rövid úton becsődöl, amint azt a Szovjetunió bukása is megmutatta. Csak akkor lehet jó az embernek, ha egyben nyereségesség is van, mert nyereségesség híján nem lesz fedezet, amiből biztosítható lenne a jólét. Ilyen egyszerű.


De miután ez már meghaladja a Jobbik bázisának egy igen jelentős hányadát adó embercsoport értelmi szintjét, ezért ez nem is jelent problémát számukra.

2009. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
50%
Populista, mert csak azt mondják, amit az alja réteg hallani akar.
2009. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!