Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobbosok! Nektek ugyebár...

Szélsőjobbosok! Nektek ugyebár szívügyetek a szegény emberek és a képzetlenek helyzete. Akkor miért utáljátok a multikat, akik pont az ilyen embereknek adnak rengeteg állást, érettségit igénylő munkakörben akár 100000-res kezdőfizuval?

Figyelt kérdés
8 általánososban meg minimálbérrel?
2011. okt. 18. 09:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
A mellettünk lévő Coop áruházban képtelen vagyok friss kenyeret venni. Igénytelen az üzlet, és még ha friss a termék, akkor sem veszem meg szívesen, mert egyszerűen a tálalással is gondok vannak. A Tesco-t nem istenítem, de azért a rendszeres pénztárnál történő átverést erős sarkításnak érzem. Kamerával figyelt minden pénztár. Lehúzzák a terméket,majd fizetsz. Ott a blokk, amit mindig odaadnak. Ellenőrizd le, és reklamálj, ha valami nem tetszik. A többször átvertek ennek ellenére, hát.... :)
2011. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
65%

"csak ócska, import cuccot árul, de tényleg csak a legócskábbat mindenből"


Mi az ócska? :) Tényleg azért ne sarkítsuk már ki a dolgokat. Mindenből a legócskább.... ugyan már. A helyben sütött pékárú szerintem teljesen rendben van. A pipere termékek miért ócskák?? A legismertebb márkák... Vagy szerinted azt is a raktárban keverik ki? Mi az ócska? Ugyan már...

2011. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
A TESCO-ban ettem eddig a legfinomabb "szocreál" péksütiket! Meg vannak ilyen érdekességeik pl. Holland Meggykocka, Albán Krémes.
2011. okt. 18. 16:57
 34/36 anonim ***** válasza:
A sminkcuccokat mind szétkente már a sok proli (már elnézést, de a Tesco-vásárlók többsége az), olyat eleve nem veszek. Ausztriában bárhol megyek végig a sminkcuccok mellett, sehol senki nem bontott fel semmit, nincs semmi szétkenve, összecseszve. A tescoban viszont nem lehet már hozzájuknyúlni, undorító. Vagy ha pl ennék egy finom Rio mare-t (tonhal magyar sajnos nincs), ami minőségi áru, nem találok belőle egy darabot sem (Szombathely). Vagy ha valami minőségi felvágottat keresek... 1-2 fajta és kifújt, a többi mind olyan ócska, amit még a macskámnak sem adnék oda. Ausztriában is sok a multi, de ott legalább hazai és minőségi cuccot árulnak. Talán, ha valaki kóstolta az igazi osztrák parizert (itthon nem kaphatók), amiből 10 szelet 400Ft, de olyan finom, amilyet itthon még sehol sem vettem... ott ilyen árut forgalmaznak, nem a sz*rt teszik az emberek elé a multik sem: talán, mert tudják, hogy ott azt nem vennék meg.
2011. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"A sminkcuccokat mind szétkente már a sok proli"


Ezt hívják teszternek... a többi smikcucc gyárilag fóliázott. Lehet, hogy neked eladták a tesztert?


Rio Mare? Bármikor veszek a Tesco-ban. De tényleg...

Nincs elég felvágott? Hát nem tudom, az előre csomagolt (vákuum csomagolt, mielőtt bármi összeesküvés elméletet találsz ki) felvágottakból szerintem kb. 50-60 fajta van (ja, és nagy részük magyar), és még kimérősből is van vagy 20-30. De ha neked az osztrák párizsi kell, hát lelked rajta.

2011. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Bár tavalyi a kérdés, de hátha még elolvasod kedves kérdező.

Azért utáljuk a multikat, mert csak 5 évre jönnek amíg nem kell adót fizetni, viszont olyan bérekért lehet dolgoztatni az embereket, amivel más országban senki nem dolgozna nekik.

(100000-es fizutól essen hanyatt? Angliában, Németoszágban...stb 250-300 e-t keres egy betanított v. segédmunkás) Azután szépen odébállak az emberek meg ottmaradnak munkanélkül.

De mg ezenfelül a nagyobb probléma velük, hogy a hasznot, amit a magyar "rabszolgák" megtermelnek nekik, azt szépen hazaviszik, nem a magyar gazdaságot erősítik vele. Na, leginkább ezért.

A magyar vállalkozásokat kellene támogatni, magyar gyárakat újra indítani, amik a mi gazdaságunkat élénkítik fel és akkor az ezekben dolgozó emberek is megkaphatnák a 100000ft/hó 2-3-szorosát is, amikből azután magyar árukat vásárolnának, na ettől indulna be a gazdasági fejlődés.

Amíg a multikat szolgáljuk ki, addig csak leépülés várható hosszabb távon.

2012. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!