Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért baj nektek, hogy Dörner...

Mért baj nektek, hogy Dörner Gyula fogja vezetni azt a színházat? Mért baj, hogy jobboldali?

Figyelt kérdés

Végre nem egy liberális igazgató az egyik színházban.

Első műve: a Magyar nép szenvedése a szociálliberális idők alatt- lesz. Ez kell szerintem, jobban, mint az erkölcstelen, orális szexes "művek".


2011. okt. 18. 21:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
96%
Engem egyáltalán nem zavar, hogy jobb oldali beállítottságú Dörner. Viszont véleményem szerint elég nagy baj, hogy nem valamiért , hanem valami ellen, konkrétan a liberalizmus ellen csinál színházat az ürge. Egyrészt szerintem egy színház legyen ideológia semleges, másrészt nekem úgy tűnik, hogy ez a színház valamiféle nemzetinek nevezett propagandát fog nyomni, és kizárólag azoknak a fogyasztóknak szól, akik hasonló gondolkodásúak mint ez az faszi. Legalábbis a pályázatban ez van megfogalmazva. Problémás továbbá még az is, hogy egy olyan ember lesz az intendáns, aki a politikai közéletben vállalt szerepet. Történetesen Csurka István. A politikusoknak semmi közük ne legyen a színházhoz! Ráadásul a pályázat alig tartalmaz konkrétumokat, és inkább azt tudjuk meg belőle, hogy milyen nem lesz a színház, nem azt, hogy milyen lesz. Ez egy laikus számára is egyértelmű, hogy a pályázat, amit Dörner beadott egyszerűen szar, és valami háttérben húzódó politikai érdek tette őt erre a posztra. Én megértem, hogyha valaki nem szimpatizál a bal liberálisokkal, de a politikát ne keverjük a művészettel!
2011. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
49%

"Első műve: a Magyar nép szenvedése a szociálliberális idők alatt- lesz. Ez kell szerintem, jobban, mint az erkölcstelen, orális szexes "művek"."


Ez kell szerinted? Mélyíteni az amúgyis hatalmas szakadékot a lakosság között? Gratulálok neked. Éljen a nemzeti összefogás... persze csak azokkal, akik hasonlóan gondolkoznak.

2011. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
69%

a Magyar nép szenvedése a szociálliberális idők alatt

Ezek melyik idők? Mert én soha nem éreztem szenvedést, mégis magyar vagyok.

2011. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Problem2 ***** válasza:
48%
Miért baj ha jobboldali beállítottságú?Hihetetlen ,hogy vannak olyanok akik ezen kiakadnak.Miért szúrja a szemeteket balibisek ,hogy van egy nemzeti érzelmű színház igazgató is??Miközben van 100 liberális érzelmű.Ha nem tetszik az ország lehet menni ,legalább megúsznánk egy polgárháborút..
2011. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
100%

Leszögezném, hogy rohadtul nem érdekel a politika, és ahogy olvastam a korábbi válaszokat, nem is értettem mindent belőlük.

DE: miért kell a színházat a politikával keverni??? Az ember (legalábbis én...) nem azért megy színházba és abba a színházba amelyikbe éppen megy, mert annak az igazgatója az általa szimpatizált párthoz tartozik... szerintem inkább ettől fog elveszni a kultúra .

2011. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

22:38

Azért bánt, mert pont ez az ember egyértelműen nem a színművészettel kíván elsősorban foglalkozni, hanem a politikával. A politika pedig - legalábbis ilyen módon - a Parlamentbe való.

Ha ő politizálni akar, akkor menjen el képviselőnek. Ha színházat akar igazgatni, akkor pedig ne így politizáljon.


Nem tudom, érted-e, mire gondolok, remélem igen. Hangsúlyozom, ha egy "ballibsi" ugyanezt csinálná, ugyanígy reagálnék. Itt nem politikáról van szó, hanem művészetről.

2011. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Mudri Lav:

Ismerem a válaszaidat, és ne vedd sértésnek, de nem magyar vagy te, hanem egy magyarellenes idegenszívű.

2011. okt. 18. 22:56
 18/33 anonim ***** válasza:
Kérdező: az én válaszaimra tudnál reagálni?
2011. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

"Mért baj nektek, hogy Dörner Gyula fogja vezetni azt a színházat?"


nekem nem baj, mivel egyáltalán nem érdekel.


"Mért baj, hogy jobboldali?"


Szerintem nem a jobboldalisága a baj, hanem az, amit leírt abban a pályázatban.

2011. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
32%

"Első műve: a Magyar nép szenvedése a szociálliberális idők alatt- lesz. Ez kell szerintem, jobban, mint az erkölcstelen, orális szexes "művek"."


Látszik, hogy csak akkor érdekel a színház, ha politizálni kell.

Éppen hogy egyik sem kell, sem az elfogult politikai maszlag, sem a provokatív szexualitás.


Kultúra kéne, de az már lassan nincs is ebben az országban...

2011. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!