Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az új egészségügyi...

Mit szóltok az új egészségügyi törvényhez?

Figyelt kérdés
Nem mennének el ezek tényleg az anyjukba.Hát az embere rá akarja sózni a gagyi 4x olcsóbb sz.rokat a jó gyógyszerek helyett.Meg hogy aki dohányzik nem kap gyógyszer támogatást ha nem szokik.Akkor a tüdő betegnek ne keljen Tb-t fizetni.Hisz a pénzéért tartják a markukat de az ellátásra már húzzák a pofájukat.Rühes Fidesz
2011. okt. 20. 18:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

Hát igen elvakultak vagytok!

Attól mert a lábtörést el látják a tüdő betegséget meg nem akkor fizessek is kevesebb Tb-t.Miért fizetnék annyit ha csak fele szolgáltatást kapok??????


Az autó vezetős hasonlat viszont nagyon rossz.Ott nem a magad kárát fizeted hanem azét akibe bele mész.Tehát ez jogos.


A 90 kilós nö kezelése meg nem annyiból áll hogy na foggyá le aztán minden bajod megszűnik.Nehogy azt hidd már hogy minden túlsúlyos,kövér ember azért kövér vagy hízik tovább mert lusta disznó.Könnyű mondani hogy fogyjon le meg egyebek.Ezek a tervezetek megint arra megy ki és arra játszanak nehogy egy kicsit is vissza keljen adniuk egy keveset abból a sokból amit befizettél nekik.

Számold csak ki ha 50évesen leszel beteg akkor hány millió forintot is fizettél be adóként és pl hány FT-ba került a gyógyításod!Körülbelül amit a gyógyításodra költenek az töredéke annak amit befizettél

2011. okt. 20. 19:52
 32/70 anonim ***** válasza:
76%

"Ha fizetek valamiért, akkor joggal várom el, hogy kapjak érte valamit. "


De a biztosító meg joggal elvárja, hogy ha már ő fizet neked akkor te tegyél meg annyit, hogy nem növeled a fizetni valóját.


Ha egy biztosítónál vagy és széttöröd a kocsid, akkor fizetnek megrt megtörténik. De ha már egy hónapban 10X töröd szét nem biztos, hogy már fizetni fognak hanem felmondják a biztosítást. Vagy ami biztos, hogy úgy megnövelik az árát, hogy beszarsz.


De ki az az idióta aki tudja, hogy tüdőbeteg, de dohányzik tovább?

2011. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
81%

"Attól mert a lábtörést el látják a tüdő betegséget meg nem akkor fizessek is kevesebb Tb-t."


Nem mondták azt, hogy nem fizetik. de ha már ő nem tesz azért, hogy egészségesebb legyen akkor a végtelenségig fizessen a tb? Ők joggal elvárják, hogy ha már hülye voltál és rágyújtottál akkor legalább szokj le, ha mellette még TÜDŐ BETEGSÉGED IS VAN.



Vicces, hogy már azon vitatkozunk, hogy egy tüdőbeteg leszokjon e a dohányzásról. Olyan mintha egy forró vízbe raknám e kezem és gondolkodnék rajta, hogy mikor hólyagosodik, kivegyem e.


Ki mondja azt, hogy ne vedd ki? Biztos sokkal jobb neked, hogy ha már 2. fokú égésed van akkor folytasd azt ami miatt lett, vagy közrejátszott.

2011. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:53


Bocs de a biztosító nem azért fizet nekem mert kék a szemem hanem azért mert én is fizetek neki

2011. okt. 20. 20:03
 35/70 anonim ***** válasza:
80%

De a biztosítónak lehetnek feltételei.

Ha az USA-ban élnél már a havi befizetnivaló is kétszer akkora lenne,ha dohányoznál.

Mert ott állapotfelmérés alapján kötnek biztosítást.

Ha kövér vagy és dohányzol sokkat többet fizetsz aki nem. Örülj, hogy nem így van itthon.

2011. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:

Az előbb leírtam.

Amit én befizetek a TB-re az kb százszorosa mint amennyit ők nekem vissza fizetnek ellátásban.Ki ne találjátok már hogy a TB az embereket ingyen látja el az embereket.

2011. okt. 20. 20:06
 37/70 A kérdező kommentje:

Jah csak tedd össze az USA béli ellátást a magyarral.

Ott ha többet fizetsz többet is áldoznak rád.Mig itthon ez nem így van.Sőt ha nem akarsz meghalni jobb ha magán klinikára mész

2011. okt. 20. 20:08
 38/70 A kérdező kommentje:
És a magyar emberek zöme nem lenne elhízott ha lenne pénze normális kajára.De míg napi 8-10órát dolgozik és egy héten 3x eszik krumplis tésztát mert nincs pénze többre addig mit várunk?A lakosság Kb 60% ezt eszi egy héten,Krumplis tészta,sajtos tészta,rossz minőségű párizsi,szalámi és a többi
2011. okt. 20. 20:17
 39/70 anonim ***** válasza:
67%

20:06


"Amit én befizetek a TB-re az kb százszorosa mint amennyit ők nekem vissza fizetnek ellátásban."


Neked láthatóan az a bajod, hogy nem jut el a tudatodig, hogy mit jelent az, hogy "biztosítás".

2011. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
73%

20:08


"Jah csak tedd össze az USA béli ellátást a magyarral."


Az amerikai eü. ellátás 5-ször annyi pénzből átlagosan rosszabb a magyarnál. Tényleg ne hasonlítsuk össze a kettőt.

2011. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!