Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HA nektek kellene eldönteni,...

HA nektek kellene eldönteni, hogy melyik egyetemi karon, mennyi lehetne a államilag támogatott hely, akkor mely karokra menyit adnátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem megfelelő amit a Fidesz tett! Meg kellett szüntetni ezeket a büfészaknak csúfolt állami helyeket.
2011. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bezárnám az összes bölcsészkart.
2011. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Bölcsész, jog, politológia, komm. média, közgazdász. 0,0 helyet adnék!!!!
2011. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megtartanék mindenhol valamennyit, de az orvosképzés létszámát megdupláznám, az biztos. Ezenfelül több mérnöki helyet is támogatnék.
2011. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Én a bölcsész, kommunikáció, jog szakokon azért egy minimális államilag támogatott helyet adnék,hiszen, így aki oda bejut, és államilag támogatott marad, azok nagyon jó szakemberek lesznek, akik nem melgedni jártak be, hanem keményen tanultak, és érdeklődnek a szakma iránt. Közgazdász képzésen is azért hagynék helyet, hiszen azért könyvelőre, banki szakemberekre, önkormányzatokhoz gazdálkodáshoz értő szakemberekre szükség van. De biztos, hogy csökkenteném az államilag finanszírozott helyeket. És amit én nem engednék semmiképp, az az lenne, hogy egy 3 éves ALAPképzést valaki 5-6-7 év alatt végezzen el. Én maximum egy év csúszást engednék, ugyanis ami nem megy, azt nem kell erőltetni, szerintem.
2011. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A BTK-szakokat csökkenteném, a reálszakokét növelném, de ahhoz, hogy jó emberanyag kerüljön be az egyetemekre/fősulikra, jó alapozás kell általános- és középiskolában. Ma ez nincs meg, csak nagyon kevés helyen.
2011. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!