Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek normálisak? De most...

Ezek normálisak? De most komolyan, hogy lehet ilyen baromságot kitalálni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 11. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
66%

"Három éve Révész Máriusz egyszer már előrukkolt az ötlettel arra hivatkozva, hogy az extra voksok jelentősen növelnék a gyermeket nevelő családok súlyát, érdekérvényesítő képességét" -.-'


És itt van az az eset, amikor mindenbe bele lehet magyarázni minden f@szságot...

Simán csak meg akarják szerezni a cigányok voksait is (vagy csak megint őket akarják támogatni?), mivel náluk sokkal több a gyerek, így jobban lehetne támaszkodni az ő szavazóerejükre is, akiket persze 30 ezüstért simán meg lehet venni. Szerintem azért meg nem fog egy magyar több gyereket vállalni, mert akkor többet szavazhat, ez baromság. És különben is, az apa, vagy az anya szavazhat a gyereke után?

2011. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
81%

sztem adjunk a kutyáknak is szavazati jogot!


az eszem megáll, milyen hülyeséget fognak még kitalálni???

2011. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
69%

"sztem adjunk a kutyáknak is szavazati jogot!"


Hmmm...kitűnő ötlet!

Így biztosítani tudnánk, hogy az emberek ne tegyenek ki annyi kutyust az utcára, mert akkor nem szavazhatnának annyit és így javulna az állatvédelem is. Brilliáns vagy!

2011. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
51%
Értsem úgy, hogy a szülő a szavazattal nem rendelkező gyermekei után plusz voksot kap ? Tehát akkor itt kommunizmus lesz, hiszen érvényben lép a " MINDENKI A SZÜKSÉGLETEI SZERINTI " verzió az anyagi javakból. Gyakorlatilag most is érvényben van egy bizonyos rétegnél, hiszen az elosztás majd a fogyasztás mint kategória átértékelődött, ugyanis a termelés röviden a munka marad továbbra is a mi feladatunk. BRAVÓ
2011. febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
58%
a macskakrol nem is beszelve! he,he,he
2011. febr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
85%

Tehát diszkriminálva leszek azért, mert még nem mertem gyermeket vállalni ilyen nyomorúságos helyzetbe. Megyek is az EU-hoz panaszra.


Javaslom én is a háziállat után járó voksokat: 1 disznó, 5 tyúk, 1 kutya = 7 szavazat+.


Az ilyen ötleteknél elgondolkozom, hogy nem-e a Lipót mező bezárásakor kerültek-e drága "nagyjaink" az utcára...

2011. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
67%
Az rendben van hogy a családosoknak akarnak segíteni, de ezzel csak a drága romainkat segítik -.-
2011. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen eszement ötletet már rég hallottam. Ez a Fidesz mindent megtesz azért, hogy soha többé ne lehessen kirobbantani a hatalomból. UNDORÍTÓ!!!
2011. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
60%
A következő a vagyon utáni szavazati jog lesz... vagy kitalálnak mást.
2011. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
43%
Logikus ötlet. A gyereknek is vannak politikai érdekei, és amíg nincs 18, addig a szülei képviselhetik. Jó ötlet lenne, ráadásul tovább szorítaná vissza a nyugdíjas- és szinglipártok (MSZP, Jobbik stb.) befolyását.
2011. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!