Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a fidesz az...

Szerintetek a fidesz az ország utolsó esélye? Mindezt egy fideszes mondta, milyen meglepő.

Figyelt kérdés

[link]


Ha ez igaz akkor azonnal el kell költözni, mert nagy szarban vagyunk.


2011. nov. 6. 10:05
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

""kolopele válasza:


Elmondanám hogy külföldön sokkal keményebben kell dolgozni azért hogy jó fizetése legyen valakinek. A takarítónő nem teheti azt meg hogy a fél munkaidejét a seprűre támaszkodva töltse el mint nálunk.



Tudod mit, inkább ne mond el, mert hülyeség!

Nállunk sokkal többet kell dolgozni sajnos.

Én elég sokat dolgoztam, Ausztriába, Németországba, az USA-ban is egy keveset, de hajón is.

Engem nem tudsz megvezetni, ahogy egyre több ember is látja a valóságot. Az igaz, hogy nem üldögélhetsz, pld kint voltam két hónapot a History uj 5 termináljának az építésén, ott kamerákkal figyeltek mindenkit. De semmivel nem dolgoztam többet mint itthol egy átlagos építkezésen.

Napi 10 óra, abból effektív 7-8 és mellé akkoriban

8 font / ó bért kaptunk. A vicc az hogy már akkor olcsóbb volt sokminden ott mint itt, az álag meg egál, egyedül a lakhatás volt borsos, de arányaiban az is olcsóbb.

A jobbikosokról meg felesleges ilyeneket írnod, mert csak a gyülölet süt belőled, amit nem értek.

2011. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

"És az aki egy szakmunkásképzőt végzett el? Az is az állam pénzén tanult. És a többi ember gyerekét ki állította meg, hogy ne tanuljon tovább? De amúgy amennyit befizetnek 40 év alatt abból kijön bőven a taníttatás. "


A szakmunkásképzés lényegesen olcsóbb. Egy orvos képzése megy egy vagyon és abból van nagyobb hiány, vagyis logikus, hogy őket fogják maradásra. Amúgy még mindig a dokiknak van nagyon helyesen a legnagyobb fizujuk, akárki akármit mond én még nem láttam orvost garasoskodni.

2011. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Az ország utolsó esélye az, hogy az eddigi politikai elitünket kivégezzük, elsőként a FIDESZ-KDNP-t, hogy minimalizáljuk az általuk okozott károkat.

Mindenképpen z az első, mert világosan látszik, ahogy ki akarják irtani a lakosságot.

2011. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
91%

"A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.

Időpont ma 12:27" Eszemben sincs téged vagy bárkit megvezetni, de ahogy te is fogalmaztál kint is kell 10 órát dolgozni meg itthon is. Csakhogy kint a 10 órából tízet dolgozol le, itthon meg sok helyen a felét ellógják. Így értettem amit írtam. A jobbikosokról pedig nem a gyűlölettől vezérelve írtam, csak millió helyen láttam már ilyen reakciókat részükről amikor valaki azt fontolgatta hogy kimegy külföldre dolgozni.

2011. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

ma 11:54


Én meg a kivégzésedet nem tartanám igazságtalannak.

2011. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

" még az adófizetők pénzéből lett fizetve a taníttatása, azoktól ha visszakövetelné a taníttatásuk költségeit az állam, azt nem tartanám igazágtalan dolognak."


Az egészben az a legjobb, hogy azt nem érted, hogy esetleg ők maguk is, vagy a szüleik is hozzájárultak, fizettek adót.

A hozzád hasonló rühes korcsoknak ezt hiába is magyarázom!

2011. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként Orbán is fizessen, amiért generációk életét teszi tönkre!
2011. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%

"Az egészben az a legjobb, hogy azt nem érted, hogy esetleg ők maguk is, vagy a szüleik is hozzájárultak, fizettek adót.

A hozzád hasonló rühes korcsoknak ezt hiába is magyarázom!"


Nem! A legjobb az egészben, hogy én értem, hogy te mit ugatsz, de ha élőben böfögnél nekem így úgy a pofádba taposnék, hogy beszarnál faszsz0pó netvakarék! Csókoltatom anyádékat akik képtelenek voltak egy kis jómodort verni abba a búbánatosan elbaxott tapló fejedbe!

2011. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Ebcsont, nem érdemes....... Így te is hasonlóan mélyre süllyedsz. Pedig én már csak tudom hogy nem vagy ilyen. A trágárkodva írókkal nem kell foglalkozni, ők pont azért vannak itt hogy provokáljanak, mert az életben például képtelen lennének értelmesen kommunikálni bárkivel is. Intelligenciahányadosuk nulla, ezzel ők is tisztában vannak, és itt élik ki magukat egy anonim fórumon, ahol a te szavaiddal élve kicsit cizelláltabban "senki nem vághatja őket képen".
2011. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Shai-Hulud ***** válasza:
49%

Tényleg nyugi... A végén még téged tiltanak ki, nem ezt a vadmarhát - ezt pedig sajnálnám. Nem éri meg, hidd el.


Pedro

2011. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!