Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a fidesz az...

Szerintetek a fidesz az ország utolsó esélye? Mindezt egy fideszes mondta, milyen meglepő.

Figyelt kérdés

[link]


Ha ez igaz akkor azonnal el kell költözni, mert nagy szarban vagyunk.


2011. nov. 6. 10:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Köszönöm. :)

Nem, nem megyek ebbe bele jobban, de ez most nagyon kikívánkozott. Az ember egy rossz szót sem szól a marhájához, mégcsak olyan szöges ellentétben sincs a véleményem az övével, de máris rühes kutyázik, mert azt itt személytelenül megteheti.

De most az egyszer nem bánom, jól esett a saját nyelvén beszélni egy ilyennel! ;)

2011. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

"Amúgy még mindig a dokiknak van nagyon helyesen a legnagyobb fizujuk, akárki akármit mond én még nem láttam orvost garasoskodni."


Egy orvos 30 évesen lesz kezdő orvos. Akkor a fizetése amit kap 90E. NA most más már ilyenkor a családalapítást tervezi, mert már rakott le alapokat. De egy orvosnak mennyi ideig tartana? Ők is el akarják kezdeni. De úgy látszik kint erre már rájöttek és ezért normális kezdő fizetést adnak. Telje mértékben meg lehet őket érteni. Azok akiknek már jobb fizetése van orvosként azok már az öregebbek. És addig mit csináljanak?

2011. nov. 6. 18:06
 33/38 yossarian44 ***** válasza:
Nem kell 72 órákat lehúzni idekint rendes fizetésért. Én heti kb. 45 óráért kapok kb. 1200 fontot havonta, amiből 400-500 meg is szokott maradni. És húsból válogatom ki a csontot. A lakbér rezsivel viszont havonta vagy 250 font, úgy, hogy négyen lakunk egy házban...
2011. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

" úgy, hogy négyen lakunk egy házban..."


És mekkora az a ház?

2011. nov. 6. 19:20
 35/38 yossarian44 ***** válasza:
Egy nappali/konyha, egy rohadt nagy szoba, egy közepes, és egy kisebb. Az egész lehet olyan 100 nm...
2011. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Nem mindegy persze, hogy mi az a munka amit kint csinálsz. Vannak munkák, amit egész jól megfizetnek, közel sem minimálbéren. Ilyen például a kamionvezetés, meg vannak még ilyenek.
2011. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Shai-Hulud ***** válasza:

Itthon is vannak olyan munkák, amit nagyon megfizetnek... Csak vagy meglehetősen speciális tudás kell hozzá, vagy jó gyomor, és érzéketlenség...


Az elsőt nem tudom, a másodikat meg nem akarom csinálni.


Pedro

2011. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ez tetszett, Pedro.
2011. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!