Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy oldalon láttam egy romániá...

Egy oldalon láttam egy romániát csúfoló képet és a kommentek között láttam gondolom erdélyi magyarok védték romániát a magyarországi magyarok ellen, de miért?

Figyelt kérdés
én lesz*rnám had csúfolják
2011. nov. 9. 17:05
 151/194 anonim ***** válasza:
56%

2/3=66%

vagyis még 33% maradna, aki nem fideszes, de az arányokhoz hozzá jön, hogy a lakosság jelentős része el sem ment szavazni, így kb 40% fideszes, és 60% nem fideszes jön ki.

Tehát az ország lakosságát a 40% alapján ítéled meg. Gratulálok. Érettségid van egyáltalán, vagy már az is nehéz volt?

2011. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/194 Heckler ***** válasza:
66%
Persze. Valójában a románok is megvetik teljes mértékben a nemzeti hőseiket, csak a román liberális párt betiltotta az ellenzéki pártokat, újságokat, minden sajtót, így csak olyan dolog jelenhet meg, ami ezeket élteti és dicséri.
2011. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/194 Heckler ***** válasza:
66%
Mudri Lav - ahogy szétnézek, a fideszt lépten-nyomon szidják minden létező fórumban azok az emberek, akiket te most kivételként megadtál. Mutass olyan román fórumokat vagy médiát, ahol a románok elégedetlenkednek a magyarok elnyomása miatt, valamint a kormány soviniszta politikáján vannak felháborodva, esetleg kikérik maguknak náci háborús bűnösök éltetését. Nem fogsz tudni ilyet találni.
2011. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/194 Pro Patria ***** válasza:
64%

"Persze. Valójában a románok is megvetik teljes mértékben a nemzeti hőseiket, csak a román liberális párt betiltotta az ellenzéki pártokat, újságokat, minden sajtót, így csak olyan dolog jelenhet meg, ami ezeket élteti és dicséri."

- Már megint összefüggéstelen zagyvaságokkal érvelsz. Ez van: amikor süllyedni kezd a lábad alatt a talaj, gyorsan átpattansz máshova. Lényeg, hogy a képzelt világképed sértetlenül megmaradjon.

Részemről befejeztem.

2011. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/194 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudok románul. De egyébként te hoztad fel a 2/3-ot, és most magadat cáfolod, skrizofén vagy?
2011. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/194 Heckler ***** válasza:
66%
Te itt mentegeted a náci Németországot, hogy valójában ez csak a látszat, aztán rájöttél, hogy a rózsás érvelésed a románokra nem illik. Erre nem tudtál írni semmit, szerintem nem az én lábam alatt süllyed a talaj.
2011. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/194 Heckler ***** válasza:
66%

"De egyébként te hoztad fel a 2/3-ot"


Nem, te hoztad fel a Fideszt, én meg felhoztam, hogy a románok nem elégedetlenkednek a rendszerrel, pedig szerinted nem értenek vele egyet, mert hát ők nem olyanok, csak a kormány.

2011. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/194 Pro Patria ***** válasza:
40%

"Mutass olyan román fórumokat vagy médiát, ahol a románok elégedetlenkednek a magyarok elnyomása miatt, valamint a kormány soviniszta politikáján vannak felháborodva, esetleg kikérik maguknak náci háborús bűnösök éltetését. Nem fogsz tudni ilyet találni."

- Heckler, úgy tűnik, mégse ismered annyira a román sajtót. Ekkora öngólt.:)

http://www.youtube.com/watch?v=KYSVbkalVYg

2011. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/194 Heckler ***** válasza:
66%
Elolvastad a címét a videónak? Ez egy öngól saját magadnak, HAHA! A kommentekbe beleolvasni is fantasztikus élmény ám!
2011. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/194 anonim ***** válasza:

Heckler világkép =

minden német náci

minden román fasiszta

minden cigány lop

minden magyar hős nemes és nagylelkű

minden kínai "occót árul"

minden skót zsugori

minden szőke nő hülye

minden rendőr hülye


elég egysíkú világban élsz te hallod-e


egyébként nem alattam süllyed a talaj, hanem alattad már rég be is omlott.

Csak mellesleg: mutass egy magyart aki egyet ért veled, mert eddig még nem láttam egyet se.

2011. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!